پنج شنبه،۹آذر۱۳۹۶
کد: 159197

دبیرکل حزب اراده ملت: نقدهایمان به”شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان” پابرجاست

 

دبیرکل حزب اراده ملت گفت: نقدهای ما به شورای سیاست‌گذاری همچنان پابرجاست و در انتخابات شوراها نیز نقدهایمان جدی‌تر شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،احمد حکیمی‌پور دبیرکل حزب اراده ملت ایران  درباره زمان برگزاری کنگره حزب متبوعش اظهار داشت: احتمالاً دهه اول بهمن‌ماه کنگره حزب برگزار می‌شود.

وی درباره حضور حزب اراده ملت در شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان به ریاست محمدرضا عارف گفت: در این‌باره در حزب بحث‌هایی انجام شده است. ما عضو شورای سیاست‌گذاری بودیم اما شورای سیاست‌گذاری فعلاً جلسه خاصی نداشته و به نظر ما کار‌ این شورا بعد انتخابات تمام شده است.

  • بیشتر بخوانید

انتقاد فعال سیاسی اصلاح‌طلب از شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان

«حسین کمالی» جایگزین «هادی خامنه‌ای» شد

حکیمی‌پور در پاسخ به این پرسش که چرا احزاب منتقد در شورای سیاست‌گذاری حضور نمی‌یابند، گفت: احزاب منتقد شورای سیاست‌گذاری، عضو شورا هستند. ما از شورا  قهر نکردیم اما نقدهای ما به شورای سیاست‌گذاری همچنان پابرجاست و بعد از انتخابات مجلس نقدهایمان را نوشتیم و ارائه کردیم و در انتخابات شوراها نیز نقدهایمان جدی‌تر شد.

دبیرکل حزب اراده ملت با تأکید بر اینکه ما شورای هماهنگی جبهه اصلاحات را به‌عنوان مرجع تصمیم‌گیری می‌شناسیم، اظهار داشت: شورای هماهنگی فعالیتش ادامه دارد و هیچ‌گاه قطع نمی‌شود.

وی درباره علت انصراف سید هادی خامنه‌ای از ریاست “شورای هماهنگی جبهه اصلاحات” گفت: برخی احزاب در دوره ریاستشان  ممکن است ریاست شورا را قبول نکنند و ریاست به گروه دیگری واگذار می‌شود و نماینده حزب ایشان همیشه در جلسات شورای هماهنگی حضور دارند.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت