دوشنبه،۱۳آذر۱۳۹۶
کد: 159541
جنگ شبه نظامیان وابسته به علی عبدالله صالح، جنگ عربستان و امارات بود.

رهبر انصارالله: عربستان،امارات، آمریکا و انگلیس متحمل شکست تاریخی شدند.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،رهبر جنبش انصارالله یمن خاطرنشان کرد: توطئه علیه یمن در ظرف کمتر از ۳ روز شکست خورد و سقوط کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،رهبر جنبش انصارالله یمن خاطرنشان کرد: توطئه علیه یمن در ظرف کمتر از ۳ روز شکست خورد و سقوط کرد.

ببه نقل از المیادین، عبدالملک الحوثی، رهبر جنبش انصارالله یمن خاطرنشان کرد: امروز یک روز فوق العاده و بزرگ است و روزی است که توطئه سقوط کرد و ما به مردم یمن تبریک می‌گوییم.

رهبر انصارالله تاکید کرد: عربستان، امارات، ایالات متحده و انگلیس شکست تاریخی متحمل شدند.

وی افزود: توطئه علیه یمن در ظرف کمتر از ۳ روز شکست خورد و ساقط شد.

رهبر جنبش انصارالله تاکید کرد: ما موضع مسئولانه و آگاهانه انسان‌های شریف و آزادگان در کنگره مردمی سراسری یمن را می ستاییم. ما به دستگاه امنیتی و نهادهای دولت که تلاش‌های بسیاری را برای دفع توطئه شبه نظامیان خائن صرف کردند، درود می‌فرستیم. ما مردمان قبایل یمن را که با این توطئه خطرناک برخورد کردند، می‌ستاییم.

وی افزود: ما امروز از این محنت بزرگ عبور کردیم و توطئه‌ای سرنگون شود که تهدید جدی را علیه یمن رقم زده بود.

رهبر جنبش انصارالله خاطرنشان کرد: یمنی‌ها این سوال را می‌پرسند که چگونه ممکن است موضع برخی از برخورد و مقابله با ائتلاف متجاوز تغییر کرده و به توطئه چینی در کنار این ائتلاف متجاوز بپردازند.

عبدالملک الحوثی تصریح کرد: دعوت‌ها به فتنه، شر، جنگ، تخریب امنیت و ثبات باعث غافلگیری یمنی‌ها شد.

رهبر جنبش انصارالله افزود: پیش از آنکه این توطئه رخ دهد ما از آن آگاه بودیم و بسیار برای جلوگیری از این توطئه با روشی برادرانه تلاش کردیم، اما طرف دیگر همواره شانه خالی می‌کرد.

وی تصریح کرد: ما می‌دانستیم که هماهنگی با طرف‌های متجاوز و آمادگی‌های نظامی بسیاری از سوی این طرف‌ها پیش از رخدادهای اخیر صورت گرفت.

وی افزود: زمانی که از گشودن صفحه جدیدی با ائتلاف متجاوز خبر دادند، ما از آنها خواستیم که از موضع خود صرف نظر کنند، اما برخی درخواست ما را به روشی اشتباه فهمیدند و گمان کردند که این درخواست ما برخاسته از ضعف است و با موضعی بسیار منفی پاسخ آن را دادند.

خبر در حال تکمیل است

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت