سه شنبه،۱۴آذر۱۳۹۶
کد: 159642
سردارحق‌بین در آیین تکریم و تجلیل از یادگاران شهدای مدافع حرم

قدرت داعش با تمام نیروی‌های نظامی عربی برابری می‌کرد امابا مدیریت صحیح زمین‌گیر شدند

 

فرمانده گیلانی جبهه مقاومت بابیان اینکه داعش قدرتی بسیار عظیم بود گفت: قدرت داعش برابری با تمام نیروی‌های نظامی عربی می‌کرد اما با مدیریت صحیح و جان‌فشانی‌های بی‌حدوحساب زمین‌گیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،سردار محمدعلی حق‌بین بعد از ظهر امروز در آیین تکریم و تجلیل از یادگاران شهدای مدافع حرم شهرستان رشت اظهار کرد: اقتداری را که در سایه نظام جمهوری اسلامی ایران حاکم شده مرهون خون شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم است.

وی با اشاره به واهمه دشمن از رزمندگان اسلام، افزود: امروز به همت خون شهدا و رزمندگان اسلام دشمن کیلومترها از خاک ایران دور شده است.

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان با اشاره به تهدیدات پیوسته دشمن علیه ایران و اسلام گفت: نباید منتظر ماند تا دید ارزش جان‌فشانی شهدا چه بوده بلکه همین‌که دشمن بیش از دو هزار کیلومتر دورتر از خاک ایران حضور دارد نتیجه خون شهدای مدافع حرم است.

حق‌بین بابیان اینکه همه اتفاق خوبی که باید برای کشور و اسلام رقم می‌خورد، در سوریه و عراق رقم خورده، گفت: جمهوری اسلامی ایران با رهبری داهیانه رهبر معظم انقلاب و دشمن‌شناسی معظم له در اوج قدرت خود قرار دارد.

وی بابیان اینکه جمهوری اسلامی و محور مقاومت زمانی که فاتحه دمشق خوانده‌شده بود، به منطقه اعزام شد، گفت: رهبر معظم انقلاب در شرایطی که کل کشور سوریه از بین رفته بود با سربازانی که همچنان در منطقه حضور دارند، جنگ سوریه و عراق را مدیریت کردند.

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان بابیان اینکه اجر مزد شهدای مدافع حرم دو برابر اجر خون شهدای شلمچه و مناطق عملیاتی است، گفت: باید با اطمینان اعلام کرد که موفقیت جبهه مقاومت تنها با مدیریت امام زمان(عج) بود و باعث شد ما جرئت کنیم و در مقابل آن‌ها بایستیم تا شاید زمینه ظهور حضرتش را فراهم کنیم.

حق‌بین با تاکید بر اینکه نباید با محاسبات جبری موفقیت‌های سوریه را توصیف کرد، افزود: در جبهه‌های حق علیه باطل مشاهده می‌کردیم که گلوله‌هایی از بین سه نفر عبور می‌کرد اما یک نفر شهید می‌شد که این نوع مردن بیانگر راحت شهید شدن نیست.

وی بابیان اینکه داعش قدرتی بسیار عظیم بود گفت: قدرت داعش برابری با تمام نیروی‌های نظامی عربی می‌کرد اما با مدیریت صحیح و جان‌فشانی‌های بی‌حدوحساب زمین‌گیر شدند.

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان با اشاره به فرمایش امام خمینی(ره) مبنی بر اینکه نباید گذر زمان موجب سردی ما نسبت به خانواده‌های شهدا شود، گفت: همسر شهید مدافع حرمی در استان گیلان داشتیم که پس از یک ماه بیماری و بستری در بیمارستان یک مسئول سراغ آن را نگرفت و نباید وضعیت ایثارگران و خانواده‌های آن‌ها به این شیوه رها شود.

حق‌بین با اعلام اینکه سه هزار انسان آموزش‌دیده و آب‌دیده در استان داریم که آماده رزم هستند، گفت: از ۲۲ قدرت جهان بسیاری از آن‌ها از بین رفته و اکنون در هر جای دنیا نیاز به نیروهای فدایی شود حداقل بیش از سه هزار نیروی فعال آموزش‌دیده می‌تواند برای مقابله با کفر و تکفیر اعزام شود./فارس

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت