چهارشنبه،۱۵آذر۱۳۹۶
کد: 159647
سرپرست مدیریت بحران استانداری گیلان:

گزارشی مبنی بر تخریب یا ویرانی اماکن در گیلان اعلام نشده است

 

سرپرست مدیریت بحران استانداری گیلان گفت: تا این لحظه گزارشی مبنی برای تخریب یا ویرانی اماکن مسکونی به سازمان مدیریت بحران و یا سایر دستگاه‌های اجرایی استان اعلام نشده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،عباس صابر با اشاره به آخرین وضعیت حاکم بر استان گیلان پس از وقوع زلزله اظهار داشت: در حال حاضر استان گیلان در شرایط پایدار قرار دارد.

سرپرست مدیریت بحران استانداری گیلان با اشاره به میزان تلفات جانی زلزله شب گذشته گیلان گفت: بر اساس آخرین آمار، تعداد مصدومان این حادثه به ۳۰ نفر رسیده که اغلب در هنگام فرار مصدوم شده و بعد از مراجعه به مراکز درمانی، به‌صورت سرپایی مداوا شده‌اند.

صابر ضمن بیان میزان خسارات مالی وارد شده به‌دلیل وقوع زلزله ابراز داشت: تا این لحظه گزارشی مبنی بر تخریب یا ویرانی اماکن مسکونی به سازمان مدیریت بحران و یا سایر دستگاه‌های اجرایی استان گزارش نشده است.

سرپرست مدیریت بحران استانداری گیلان با بیان اینکه وقوع مجدد زلزله و یا پس لرزه قابل پیش‌بینی نیست خاطرنشان کرد: پس از وقوع زلزله اصلی با قدرت ۴٫۸ ریشتر، پس لرزه‌ای با قدرت ۳ ریشتر شهر کومله شهرستان لنگرود را لرزاند.

به گزارش تسنیم، شب گذشته زلزله‌ای به بزرگی ۴٫۸ ریشتر استان گیلان را لرزاند که مرکز آن در نزدیکی شهرستان لنگرود بود.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت