شنبه،۲۵آذر۱۳۹۶
کد: 160358
دلداده ای در گروه تلگرامی عاشقان اهل بیت(ع) نوشت؛

روزی بر فقدانش ،انگشت حسرت به دندان خواهیم گرفت!

 

عزیزانی ، همچون سردار شهیدوالام مقام علیرضا نظری که در فضای همین وطن زیسته اند ، سرد و گرم روزگار را بیش از ما چشیده اند بر مشکلات واقفند، فشارها را لمس میکنند اما باچه متانتی ستودنی ، هدف را می دیدند ومفهوم ماندن بر عهد را به ما آموختند .

به گزارش گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، درپی انتشار فیلم لحظه شهادت مدافع حرم زینبی (س) سردارشهید علیرضا نظری رودسر توسط احرار گیل دلداده ایی  در گروه تلگرامی«عاشقان اهل بیت»(ع)که خود را به اختصار.« ا.ع.ف» معرفی کرد دلنوشته اش را برای اهل «دل» به شرح زیر نوشت، بشنوید:

سلام علیکم بما صبرتم وقتی که به لحظات پرپر شدن گلهای سرخ بوستان این آب وخاک مقدس می اندیشم چیزی جز حسرت وغم ،بر وجدان خفته ونا آگاه وعقب مانده ام نمی بینم .عزیزانی ، همچون سردار شهیدوالام مقام علیرضا نظری که در فضای همین وطن زیسته اند ، سرد و گرم روزگار را بیش از ما چشیده اند بر مشکلات واقفند، فشارها را لمس میکنند اما باچه متانتی ستودنی ،هدف را میدیدند ومفهوم ماندن بر عهد را به ما آموختند .

آیین درست زیستن ، آموختن وچگونه مردن…… در گردنه های نفس گیر طریق خاکی راهوشمندانه تجربه کرده اند . جان مایه و رمزاین سعادت ، گذشتن از حب نفس وخود بینی است .

هفت شهر عشق را درنوردیدند اماهمچنان گمنام می زیستند چون نگاهشان رو به آسمان بود ،با زبان حال به ما فرمودند: در نظر بازی ما بی خبران حیرانند…..

بله درست است که ما هنوز به زمان بیشتری نیازمندیم تابه عمق فاجعه تبعیت کور از نفس بد اندیشمان ، پی ببریم . کمی شفاف تر بنگریم فرصتها وفادار نخواهند ماند و روزی بر فقدانش ،انگشت حسرت به دندان خواهیم گرفت …..

والسلام. کمترین: ا.غ. ف سپیده ۲۵ آذر ۱۳۹۶

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت