شنبه،۲۵آذر۱۳۹۶
کد: 160463

لحظات عروج عرفانی سردار شهید “علیرضا نظری”+فیلم

 

در لحظات عروج عرفانی شهید گیلانی مدافع حرم سردار "علیرضا نظری " چیزی جز نام الله و ائمه اطهار نمی‌شنویم.

به گزارش احرارگیل به نقل از فارس ، سردار شهید “علیرضا نظری ” که چند هفته پیش در عملیات پاک‌سازی “البوکمال ” سوریه در دفاع از حریم آل الله مدال سرخ شهادت بر سینه آویخت، در لحظات شهادت خود تصویری از مقاومت، شهامت و عشق به “الله “، “مولا “، “مقتدا ” و “زهرای مرضیه ” به نمایش گذاشت.

شیر بیشه دفاع از حریم و حرمت زینبی در لحظات آخر زندگی دنیوی خود با نام بردن مکرر از نام “الله “، سبحان‌الله عشق بنا کرد و با یاد “علی ” ارادت خود به مولای شیر مردان را به تصویر کشید.

او به‌رسم مؤمنان واقعی، امام زمان خود را حتی در لحظه شهادت از خاطر نبرد و نام “مهدی فاطمه ” از زبانش نیفتاد و آنجا که دیگر نایی برای ماندن نمانده بود بی‌بی دوعالم و مادر مؤمنان و متقیان، “زهرای محمد ” را به خاطر آورد.

اینک دشمنان ما ببینند که شهدای ما چنین‌اند؛ نه‌تنها مانند افسران متخصص و مسلح آن‌ها در لحظات حساس رویارویی، اشک حقارت نمی‌ریزند بلکه حتی از زن و فرزند و زندگی یاد نمی‌کنند و تنها به خدا و مولا و منجی و مادرشان “زهرا ” می‌اندیشند.

این مرد میدان عمل که سال‌ها در دوران دفاع مقدس به جستجوی شهادت، خاک‌ریز به خاک‌ریز بر دشمن دون تاخته بود این بار در جنگی بزرگ‌تر، درنبرد با دشمنان دین و عقیده به آرزوی دیرینه‌اش رسید.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت