جمعه،۱دی۱۳۹۶
کد: 160689
برتری سه بر یک

پیروزی سپیدرود در مقابل مقابل نفت تهران

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،تیم سپیدرود رشت توانست در مقابل تیم نفت تهران به برتری سه بر یک دست یابد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،تیم سپیدرود رشت توانست در مقابل تیم نفت تهران به برتری سه بر یک دست یابد.

 از هفته شانزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور، دو تیم سپیدرود رشت و نفت تهران عصر امروز در ورزشگاه سردارجنگل رشت از ساعت ۱۴:۳۰ به دیدار یکدیگر رفتند که این دیدار با برتری سه بر یک تیم سپیدرود به پایان رسید.

ترکیب تیم سپیدرود رشت:

سیدمحمد حسینی، حمید ملکی، سیدهادی موسوی، میثم فردوسی شهرستانی(از دقیقه ۸۰ محمدرضا مهدوی)، توحید غلامی، محمد نزهتی(از دقیقه ۷۳ محمد لطفی)، حسین کعبی، حسین ابراهیمی، علی عباسی(از دقیقه ۶۴ محمد لطفی)، میثم تهیدست و میعاد یزدانی.

سرمربیگری تیم سپیدرود را امیدرضا روانخواه بر عهده داشت.

ترکیب تیم نفت تهران:

میلاد فراهانی، علیرضا عزت کرامت، محسن بنگر، عیسی آل کثیر، سینا خادم پور(از دقیقه ۷۳ سامان آقا زمانی)، محمد نصرتی، میلاد سوری، امیرحسین فشنگچی(از دقیقه ۶۸ سید حسین حسینی)، پوریا امینی(از دقیقه ۸۲ حمید خدابنده لو)، نادر هوشیار و رضا حبیب‌زاده.

به‌علت عدم ثبت قرارداد آتیلا حجازی، تیم نفت تهران در این بازی سرمربی نداشت.

گل: علی عباسی دقیقه ۲، پویا نزهتی دقیقه ۵۶، میعاد یزدانی دقیقه ۶۳(سپیدرود رشت) رضا حبیب‌زاده دقیقه ۷۶(نفت تهران)

کارت زرد: حمید ملکی دقیقه ۲۰ و ۷۱، میثم تهیدست دقیقه ۶۷، سید هادی موسوی دقیقه ۷۵(سپیدرود رشت) سینا خادم‌پور دقیقه ۳۲، محمد نصرتی دقیقه ۷۴(نفت تهران)

کارت قرمز: حمید ملکی دقیفه ۷۱(سپیدرود رشت)

شرح بازی:

نیمه نخست: هنوز چند دقیقه از نیمه نخست بازی نگذشته بود که تیم سپیدرود  توانست به یک گل دست یابد و پس از آن تیم نفت تهران با استفاده از کناره‌ها و ضربات ایستگاهی به‌دنبال رسیدن به گل بودند اما این حملات بی‌ثمر بود تا نیمه نخست با برتری یک بر صفر تیم سپیدرود به پایان برسد.

نیمه دوم: تیم سپیدرود با  حمله از عمق دفاع تیم نفت تهران توانست دومین گل را وارد دروازه این تیم کند و بعد از این گل تیم سپیدرود با استفاده از اشتباه مدافعان نفت تهران توانست سومین گل را وارد دروازه این تیم کند اما تیم نفت تهران توانست از روی ضربه ایستگاهی نخستین گل خود را وارد دروازه تیم سپیدرود کند تا این دیدار با برتری سه بر یک تیم سپیدرود به پایان برسد.

حاشیه بازی:

داور در نیمه نخست بازی یک دقیقه و در نیمه دوم بازی سه دقیقه وقت اضافه اعلام کرد.

چمن ورزشگاه سردار جنگل از وضعیت خوبی برخوردار نبود./تسنیم

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت