شنبه،۲دی۱۳۹۶
کد: 160826
سپیدرود همیشه آماده‌ی واگذاری بود و دنبال فرصت مناسب بودیم

مدیرعامل پیشین سپیدرود : از موضوع خیانت برخی بازیکنان به سرمربی خبر ندارم

 

مدیرعامل پیشین سپیدرود گفت: سپیدرود همیشه آماده‌ی واگذاری بود و برای عملی کردن این موضوع دنبال فرصت مناسبی بودیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،مدیرعامل پیشین سپیدرود گفت: سپیدرود همیشه آماده‌ی واگذاری بود و برای عملی کردن این موضوع دنبال فرصت مناسبی بودیم.

 

شهاب مومنی درمورد بحثی که در برخی رسانه‌ها و همچنین فضای مجازی درباره خیانت برخی بازیکنان سپیدرود به علی نظرمحمدی، سرمربی پیشین این تیم، مطرح شده اظهار داشت: من ازاین موضوع اطلاعی ندارم و اصلا نمی‌دانم که این داستان چیست. بالاخره مربیان روی یک سری بازیکنان نظر‌های مختلفی دارند متقابلا یکسری بازیکنان هم نظرات مختلفی روی مربیان دارند.
مدیرعامل پیشین باشگاه سپیدرود درمورد حواشی بوجود آمده و تغییرات زیاد در این باشگاه خاطرنشان کرد: سپیدرودهمیشه آمادگی واگذاری را داشته است، گروه‌های زیادی هم با همین ماهیت برای خرید سپیدرود ابراز آمادگی کردند. ما هم منتظر زمان مناسبی بودیم تااین واگذاری صورت بگیرد.
وی درپایان درمورد اینکه آیا بیات مالک جدید باشگاه، می‌تواند با توجه به شرایط فعلی سپیدرود موفق شود، تصریح کرد: ما دعا می‌کنیم و امیدواریم این اتفاق رخ دهد. در باشگاه سپیدرود موضوع فرد اهمیتی ندارد چون این تیم سپیدرود باید باهر فردی به کارش ادامه داده و روند رو به رشد خود را حفظ کند. این موضوع اهمیتی ندارد که چه کسی بخواهد درآن کار کند./میزان
نام *
پست الکترونیک *
وب سایت