استاندارگیلان:در نشست با اصحاب رسانه از همه رسانه های فعال گیلان دعوت می شود - پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  پنج شنبه - ۲۷ تیر - ۱۳۹۸  
true
true
استاندارگیلان:در نشست با اصحاب رسانه از همه رسانه های فعال گیلان دعوت می شود

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،  همچون تعدادی دیگر از “سربازان و عاشقان” ولایت گیلان دیروز(چهارشنبه) توفیق زیارت مقام معظم رهبری نصیبم شد.

سر آغاز مراسم دکتر مصطفی سالاری استاندار محجوب گیلان نظرم را به خود جلب کرد که در بین مردم و  منتهای حسینیه حضرت امام خمینی(ره) نشسته بودند با اینکه مرسوم است نشستن شخصیت ها در جایگاهی ویژه.

  این امر مشتاقم کرد تا در پایان مراسم عرض ارادتی داشته باشم.

خدمت رسیدم . پس از عرض تبریک انتصاب استانداری و خوش آمد گویی،  در همان گفت و گو کوتاه تقاضا کردم که برای رشد گیلان و نیز بهره گیری از دیدگاهها نشستی بین رسانه های «مستقل» داشته باشند (کاری که در دوران محمد علی نجفی استاندارسابق به دلیل «سیاسی» کاری هایش شاهد آن نبودیم.

  ایشان درپاسخ؛ از برگزاری نشست صمیمی با همه ی «اصحاب رسانه گیلان» خبردادند.

عرض کردم متولیان امر به ویژه ارشاد گیلان رسانه ها را «دانه چین» می کنند و اعتقادی به سایر رسانه های “فعال و مستقل” ندارند وحتی رسانه های “فعال و موثر” گیلان را به دو گروه با “مجوز و بی مجوز” تقسیم بندی می کنند در حالیکه حسب اطلاع خود ارشاد گیلان مانع مجوز دارشدن برخی رسانه ها است.

ایشان درپاسخ گفتند: دلیلی ندارد این کار. ارشاد گیلان باید تلاش کند تا همه رسانه ها مجوز بگیرند. استاندار تاکید کرد که در نشست با اصحاب رسانه از همه ی رسانه های فعال گیلان دعوت خواهدشد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true