دوشنبه،۴دی۱۳۹۶
کد: 161048

مخالفت برانکو با حضور طارمی در الغرافه

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،در شرایطی که از پیشنهاد الغرافه قطر به عنوان جدی‌ترین پیشنهاد مهدی طارمی یاد می‌شود، سرمربی سرخپوشان با این انتقال مخالفت کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،در شرایطی که از پیشنهاد الغرافه قطر به عنوان جدی‌ترین پیشنهاد مهدی طارمی یاد می‌شود، سرمربی سرخپوشان با این انتقال مخالفت کرد.

 مهدی طارمی که این روزها دوران محرومیت خود را سپری می‌کند، باپیشنهاد رسمی باشگاه الغرافه قطر مواجه شده است. برانکو ایوانکوویچ در حاشیه تمرین امروز و در واکنش به احتمال جدایی آقای گل دو فصل اخیر تیمش اعلام کرد که هنوز در جریان این درخواست نیست و البته به طور جدی مخالفت خود را با این انتقال اعلام کرد.

سرمربی سرخپوشان با اعلام اینکه مبلغ پیشنهادی الغرافه به سود این باشگاه و خصوصا مهدی طارمی برای انتقال نیست گفت: رقمی که مطرح شده نه به درد طارمی می‌خورد و نه به درد باشگاه پرسپولیس.

پرسپولیس با توجه به ممنوعیت حضور در نقل و انتقالات اکنون به بازیکنان فعلی خود به عنوان سرمایه‌ای ارزشمند چشم دوخته و با توضیحی که برانکو ایوانکوویچ درباره احتمال جدایی مهاجم موفق تیمش داده، بعید است اینبار هم طارمی در آستانه حضور در فوتبال خارج از ایران قرار گیرد مگر اینکه پیشنهاد طرح شده بتواند از حیث مالی این باشگاه را با تحول مواجه کند.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت