جمعه،۸دی۱۳۹۶
کد: 161210
رزمنده دوران دفاع مقدس در «خاکریزی ها» نوشت:

آقای باهنر! برخی ها باید در فتنه ۸۸ از خدا طلب مرگ می کردنند

 

آقای باهنر ! به امثال شما و آقای علی لاریجانی تبریک می گویم که آرزوهای مرحوم «استخری» رفیق حامی فتنه ات که همانا تلاش برای دور کردن احمدی نژاد از خیمه گاه ولایت بود را عملی کردید .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، در خبرها داشتیم که محمد رضا باهنر در نشست انجمن اسلامی مهندسین خراسان رضوی در مشهدکه گفته بود« جای احمدی نژاد بودم، آرزوی مرگ می کردم« (متوجه شدید که حضرت آقا روی صحبتشان متوجه چه کسی بود که فرمودند آقا ۱۰ سال همه کاره مملکت بوده و حالا اپوزیسیون نظام شده است. باهنر افزود: اگر روزی یک صدم تشری که حضرت آقا به این آقا زدند خدای نکرده به من می زدند آرزو می کردم که اصلا زنده نباشم.)  این سخنان محمدرضا باهنر واکنش رزمنده دوران دفاع مقدس و از فعالان سیاسی و رسانه ای استان گیلان را در «خاکریزی ها»درپی داشت ، بشنوید:

 

آقای باهنر!
برخی ها باید همان شب فتنه ۸۸ از خدا طلب مرگ می کردنند که نکردنند. تا الان هم قاچاقی زنده اند. این حرفا را باید ملت از زبان کسی بشنود که در بزنگاهها «ولی امر» را باجان و دل درک و حمایت کنند. اهل معامله و لابی نباشند. اشک «ولی امر» را با سکوت در فتنه بین خطبه های نماز جاری نکنند. چقدر فریاد مظلومیت آن دوران بلند بود؟ چقدر المتاس می شد که موضع تان را روشن کنید؟ چقدر تقاضا شد که به داد نظام برسید؟
نه اینکه در کنارفرمایشات حضرت آقا امروزسنگری از «نو» بسازند.
ما شیفته هیچ کس از جمله احمدی نژاد نیستیم و دفاع از ولایت را تا جان داریم وظیفه می دانیم . آقای باهنر ! به امثال شماها و آقای لاریجانی ها تبریک می گوییم که آرزوهای مرحوم «استخری» رفیق حامی فتنه ات که همانا تلاش برای دور کردن احمدی نژاد از خیمه گاه ولایت بود را عملی کردید . آقای باهنر! این رقص پا ارزانی شماها و دوستان معامله گرتان.
اما باید بدانیم که دست انتقام خداوند رحمان از آستین حق طلبان بیرون خواهدآمد و معامله گران را رسوا خواهد ساخت.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت