چهارشنبه،۱۳دی۱۳۹۶
کد: 161570

همرزم شهید حججی را در وطن شهید کردند

 

مزدوران غرب و سعودی پریشب در کهریزسنگ نجف‌آباد با شلیک مستقیم از تفنگ شکاری، پاسدار سجاد شاه‌سنایی‌ را که مدافع حرم و همرزم شهید حججی و پدر دو کودک ۲ و ۵ ساله بود، به شهادت رساندند. شبکه العربیه سعودی، شبکه ملکه انگلستان و شبکه‌های صهیونیستی با تصاویر مشابه و گزارش‌هایی با دو محور دروغ و اغراق در پوشش این جنایت‌ها هم‌پیمان شده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،شهید سجاد شاه سنایی مدافع حرم و همرزم شهید حججی با تیر مستقیم مزدوران غرب و سعودی این بار نه در حرم که در حریم و وطن خود به شهادت رسید. اغتشاشگران که با اسلحه شکاری وارد تجمعات مردمی در کهریزسنگ نجف‌آباد شده بودند، سجاد را که پدر دو فرزند ۲ و ۵ ساله است، به همراه چند پاسدار دیگر از نیروهای هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هدف گرفتند که سجاد شاه‌سنایی به شهادت رسید و چند نفر دیگر زخمی شدند.

دیروز رئیس‌جمهور کشورمان گفت که امریکا و مزدوران عرب منطقه‌ای‌اش از پیشرفت‌های ایران در سال‌های اخیر و پیروزی‌های سیاسی و نظامی ما در منطقه و وحدت ملی ایرانیان و انتخابات باشکوه ایران و نیز از همه موفقیت‌های ایران اسلامی در سال‌های اخیر عصبانی شده‌اند و این عصبانیت خود را می‌خواهند به گونه‌ای تلافی کنند که این بار این کار را با هدایت اغتشاشگران و اخلالگران در امنیت عمومی روزهای اخیر انجام دادند.
در ناآرامی‌های روزهای اخیر، اغتشاشگران فقط در چند شهر دست به اسلحه بردند و به سمت مردم و نیروهای نظامی شلیک کردند. در یک شهر نیز با به دست گرفتن کنترل خودروی آتش‌نشانی و رها کردن آن به سمت خودروی پراید، سرنشینان آن را که یک پدر و پسر بودند، مظلومانه کشتند.  خون این شهروندان ایرانی به دست کسانی به زمین می‌ریزد که رفتار‌ اغتشاشگرانه آنها با اشتهای فراوان در شبکه‌های العربیه سعودی و شبکه ملکه انگلستان با تصاویر و گزارش‌های مشابه که دروغ و اغراق دو رکن اصلی آن است، پوشش خبری داده می‌شود. شبکه ملکه (بی‌بی‌سی) در همین مورد خودروی آتش‌نشانی بدون اشاره به ربودن خودرو به دست اغتشاشگران و خلاص کردن دنده آن روی پل، گزارش کرد که «چند نفر هم در برخورد خودروی آتش‌نشانی با یک پراید کشته شدند(!)» رهبر انقلاب دیروز فرمودند که «دشمنان با پول، سلاح و سیاست خود علیه ملت ایران هم‌پیمان شده‌اند. » هم‌پیمانی بی‌بی‌سی با العربیه و توئیت‌های ترامپ و شبکه‌های صهیونیستی، نماد همین هم‌پیمانی است.
برای وهابیون سعودی، دشمنی با ملت ایران یک تجربه چند‌ده‌ساله و برای صهیونیست‌ها تجربه‌ای طولانی‌تر و برای امریکایی‌ها، تجربه‌ای یکصد ساله است اما برای خبرنگاران، مجریان و کارشناسان ایرانی بی‌بی‌سی که در همین سال‌های اخیر جیره‌خوار ملکه انگلیس شده‌اند، ننگی است که تا ابد از دامان به لجن کشیده آنها پاک نخواهد شد.
منبع: روزنامه جوان
نام *
پست الکترونیک *
وب سایت