پنج شنبه،۱۴دی۱۳۹۶
کد: 161681

مراسم گرامیداشت چهلمین روز عروج شهید مدافع حرم بابک نوری در رشت برگزارشد

 

سردار علی‌اکبر پورجمشیدیان در مراسم گرامیداشت چهلمین روز عروج شهید مدافع حرم بابک نوری در مزار شهدای رشت با اشاره به دلاورمردی‌های رزمندگان اسلام اظهار کرد: رزمندگان ما همانند دوران دفاع مقدس همچنان در اقصی نقاط کشور برای حراست از مرزها و کیان انقلاب اسلامی جان‌نثاری می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،سردار علی‌اکبر پورجمشیدیان در مراسم گرامیداشت چهلمین روز عروج شهید مدافع حرم بابک نوری در مزار شهدای رشت با اشاره به دلاورمردی‌های رزمندگان اسلام اظهار کرد: رزمندگان ما همانند دوران دفاع مقدس همچنان در اقصی نقاط کشور برای حراست از مرزها و کیان انقلاب اسلامی جان‌نثاری می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه حتی شرایط جوی نامناسب مانع خدمت گذاری رزمندگان در نقاط صفر مرزی نمی‌شود بیان کرد: سربازان و بسیجیان ما حتی آنانی که دانشجو بودند برای حضور در جبهه مقاومت با اصرار حضور پیدا می‌کردند که شهید بابک نوری یکی از همین بسیجیان است که باعث افتخار نظام و منطقه شده است و نظام هم به داشتن چنین بسیجیان و جوانان برومندی افتخار می‌کند.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بابیان اینکه بابک نوری سند گویای تربیت نظام جمهوری اسلامی و مرجعیت اسلام در کشور است گفت: صهیونیست داعش، النصره و تکفیری‌ها را با ظاهری اسلامی برای مقابله با نظام اسلامی ایران طراحی کردند تا با نام اسلام علیه اسلام به جنایات خود بپردازند.

وی با اشاره به اینکه دشمن تمام ابزار خود را برای از بین بردن تفکر شیعی در منطقه بکار بسته است تصریح کرد: دشمنان و صهیونیست‌ها با طراحی‌های مختلف با هدف نهایی ضربه زن به اسلام و از بین بردن حرم‌های مطهر ائمه اطهار (ع) گروه‌های مختلف را به وجود می‌آورد و در این راه به جنایات مختلفی ازجمله گردن زدن مردم و به اسارت بردن ناموس شیعه دست میزند و با پخش تصاویر این جنایات به دنبال رعب و وحشت در بین مردم جهان برای معرفی اسلامی کذایی خود است.

پورجمشیدیان با اذعان به اینکه دشمنان ما به دنبال ایجاد ناامنی در مرزهای جمهوری اسلامی ایران است خاطرنشان کرد: تمام هدف داعشی‌ها و تکفیری‌ها حضور در تهران برای ایجاد آشوب بود و مردم ما هنوز جنایات آنان در مجلس را از یاد نبردند و حتی آن‌ها به برادران اهل تسننی که محب اهل‌بیت عصمت و طهارت (ع) هم بودند رحم نکردند و تنها هدفشان نابودی اسلام و آثار جبه مقاومت اسلامی در منطقه بود.

وی با تأکید بر تبیین اهداف حضور تکفیری‌ها در منطقه به مردم گفت: اگر به‌درستی دلایل حضور تکفیری‌ها و داعشی‌ها در منطقه به مردم توضیح داده شود آن زمان است که نقش رفیع شهدای و رزمندگان مدافع حرم بیش‌ازپیش مشخص می‌شود و این شهدای مدافع حرم حق حیات به گردن ما دارند.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  با بیان اینکه اگر قرار است عاشورایی دوباره برپا شود عاشورایی نخواهد بود که سر امام زمان ما بر نیزه کنند افزود: به همه سران استکبار و صهیونیست هشدار می‌دهیم که اگر قرار است عاشورایی برپا شود نتیجه‌ای جز نابودی صهیونیست نخواهد داشت.

وی با اشاره به فرمایش رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر غربت شهدای مدافع حرم گفت: آقاجان فدایتان شوم این شهدای مدافع حرم در کشور ما هم غریبند و برخی که نگاهانشان مادی و دنیایی است میگویند که این‌ها برای پول به جبهه مقاومت رفته‌اند اگر راست میگویید شمایی که نکاهتان این‌گونه مادی است بروید و جانتان را نثار کنید.

پورجمشیدیان با بیان اینکه به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی شهدای و خانواده شهدای مدافع حرم اهل بصیرت‌اند افزود: بی‌بصیرت کسانی هستند که شعار می‌دادند “ایران کج حلب کجا”؛ بصیرت را کسانی داشتند که برای امنیت نظام و ناموسشان صدها کیلومتر آن‌طرف‌تر از مرزها جان‌نثاری کردند.

وی با اشاره به برخی آشوب‌ها در شهرهای مختلف کشور بیان کرد:  مردم باید در مقابل شرارت‌ها بصیرت داشته باشند و ما نسبت به امنیت کشور باید در قیامت به شهدا پاسخگو باشیم که در مقابل خون این عزیزان چگونه از اسلام و انقلاب دفاع کردیم.

معاون هماهنگ‌کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  با اشاره به حضور پرشور مردم گیلان در چند روز اخیر در محکومیت اقدامات اغتشاشگران گفت: آن زمانی که مردم با بصیرت رشت در سرمای هوا و شبانه برای دفاع از حریم ولایت به خیابان‌ها آمدند اشک در چشمان من و هم‌رزمانم جمع شد.

وی با اشاره به اینکه کسانی که به اموال عمومی آسیب می‌زنند چه بخواهند چه نخواهند در مقابل انقلاب ایستاده‌اند و در مقابل هم باید به فکر مشکلات مردم بود و مشکلاتشان را به مسئولین منتقل کرد.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت