شنبه،۱۶دی۱۳۹۶
کد: 161783
خوش‌خدمتی کانال ضدانقلاب به آل‌سعود؛

آمدنیوز به دنبال تجزیه ایران!

 

این کانال ضدانقلاب با تلاش برای سوءاستفاده از اعتراضات مردمی به گرانی و مشکلات اقتصادی، با انتشار فراخوان‌هایی برای ایجاد آشوب و اغتشاش در شهرهای آذربایجان به دنبال اجرایی کردن اهداف تجزیه طلبانه مقامات سعودی است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،کانال تلگرامی ضدانقلاب آمدنیوز که پس از تبلیغ و ترویج خشونت و تلاش برای آتش افروزی در کشور مسدود شده و تحت عناوین دیگر فعالیت خود را ادامه می دهد، اینبار در راستای تحقق اهداف اربابان سعودی خود به دنبال طرح تجزیه ایران است!

آمدنیوز در همین راستا و با سوءاستفاده از اغتشاشات اخیر در برخی از شهرهای ایران، با انتشار فراخوان‌هایی برای ایجاد آشوب و اغتشاش در شهرهای آذربایجان به دنبال اجرایی کردن اهداف تجزیه طلبانه مقامات سعودی است.

پیش از این مقامات و رسانه های سعودی اعلام کرده بودند که برای مقابله با ایران باید به دنبال دامن زدن به اختلافات قومی و مذهبی در این کشور بود.

این کانال ضدانقلاب پیش از این نیز به خبرسازی علیه سردار قاسم سلیمانی پرداخت؛ فرمانده ای که توانست نقشه های شوم سعودی ها در عراق و سوریه را نقش بر آب کند. ( بیشتر بخوانید )

آمدنیوز همچنین چندی پیش با انتشار انیمیشن مضحک و ضدایرانی سعودی ها به بزرگ نمایی قدرت و توان نظامی عربستان پرداخت. ( بیشتر بخوانید )

اخیرا روح الله زم، مدیر آمدنیوز رسما از جنبش خرابکار “ری استارت” حمایت کرد؛ گروهی که از آن به عنوان نسخه ایرانی تروریست های تکفیری تحت حمایت عربستان یاد می شود و مردم را به خشونت و آسیب رساندن به اموال عمومی دعوت می کند.

مدیر کانال آمدنیوز در همین رابطه در گفتگو با شبکه اینترنتی “بیان” با ابراز خوشحالی از موفقیت محمد حسینی در راه اندازی این جنبش خراب‌کار، این موفقیت را به او تبریک گفته بود: «اینکه محمد حسینی توانسته است در عرض یکی دو سال یک جنبشی را راه بیندازد که این جنبش یک جنبش عملی باشد و بتواند در داخل ایران فعالیت بکند، این واقعا تحسین دارد و من به ایشان تبریک میگویم، چون توانسته در داخل ایران یک کار عملی انجام دهد.»

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت