شنبه،۱۶دی۱۳۹۶
کد: 161801
پیشکسوت دوران دفاع مقدس در گفت و گو با احرارگیل:

وقت آن است که مسئولان برای شنیدن «درد و دل» مردم به مساجدبروند

 

پیش کسوت دوران دفاع مقدس صبح امروز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل با اشاره به شکست توطئه های استکبار در به آشوب کشاندن ایران اسلامی اظهارکرد: وقت آن است که مسئولان برای شنیدن «درد ودل» مردم به مساجدبروند.

حاج رضا صفری از پیش کسوتان وفرماندهان گیلانی دوران دفاع مقدس صبح امروز در گفت و گو با پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل با اشاره به شکست توطئه های استکبار در به آشوب کشاندن ایران اسلامی اظهارکرد: وقت آن است که مسئولان برای شنیدن «درد ودل» مردم به مساجدبروند.

صفری ضمن تشکر از همت نیروهای بسیج مردمی و صبر، هوشیاری و مدیریت در صحنه سپاه پاسدان انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی در برخورد با عوامل اغتشاشات اخیر گفت: تمیز دادن مرزبین ” اعتراض و اغتشاش” و نیز برخورد بالیدر های  آشوبگر دست آورد فتنه ۹۶ بود.

فرمانده دوران دفاع مقدس باتاکید بر اینکه در فتنه اخیر آشوبگران لیدر آشکاری نظیر موسوی و کروبی نداشتند خاطر نشان کرد: بجای لیدر های صاحب نام داخلی، استکبار و کشور هایی نظیر آمریکا،اسرائیل و آل سعود تمام قد به حمایت از آشوبگران برخواستند.

وی افزود: در داخل مشکلاتی را برخی از وابستگان مسئولان بلند پایه نظام نظیر برادران رئیس جمهور،معاون اول رئیس جمهور و نیز قوه قضائیه بوجود آوردندکه نیروهای انقلابی قدرت دفاع از آنان را دربرابر انتقادهای بحق مردم و جوانان ندارند که باید در این زمینه حتی در استان خودمان گیلان؛ شفاف سازی شود.

پیش کسوت سپاه بابیان اینکه اکنون وقت آن است که مسئولان و مدیران نظام ،استان و شهرستانها تاپایین ترین سطح مدیریتی مثل سالهای پس از پیروزی انقلاب برای شنیدن درد و دل مردم به مساجدتکیه کنند افزود: حاکمیت باید برود بین مردم و مسجدباید بشود پایگاه و اصل و اساس حضور حاکمان.

وی خاطر نشان کرد:در زمان آقای طاهایی استاندار اسبق گیلان ایشان همه ی مدیران را جمع می کرد می رفت درمساجد و بین مردم از نزدیک به درد و دل آنها توجه می کرد و همانجامشکلات مردم را بررسی و در حد توان نیز مشکلات شان را حل می کردند.

وی افزود: مردم باید اساس کنند که مسئولان در کنار آنها هستند که متاسفانه این مهم از سوی سران سه قوه  و مدیران نظام کم رنگ شده است.

رضا صفری گفت: تاکید دائمی مقام معظم رهبری به مسئولان نظام است که دربین مردم باشند، یه وقت هایی ممکن است برای حل مشکلات امکانات کافی هم وجود نداشته باشد ولی همین که مسئولان در کنار مردم باشند و مشکلات را از نزدیک می شنوند این خود بسیاری از حوادث را پیش گیری می کند.

صفری در پایان تاکید کرد: از آنجاییکه انقلاب اسلامی با حضور آگاهانه مردم پایه ریزی و شکل گرفت و نیز اقتدار نظام براساس توان مردم است؛ راه برون رفت ازتوطئه های دشمنان نیز حضور مستمر مسئولان نظام  و دستگاههای حاکمیتی در کنارمردم است .

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت