دوشنبه،۱۸دی۱۳۹۶
کد: 162016

روز پنجشنبه: ۱۴ شهید دفاع مقدس در ۱۲ استان تشییع می‌شوند

 

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح گفت: پیکرهای طیبه ۱۴ شهید تازه تفحص شده که اخیراً شناسایی شده‌اند، روز پنج شنبه ۲۱ دی ماه ۹۶ در ۱۲ استان تشییع و خاکسپاری خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،سردار سیدمحمد باقرزاده، فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح، در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران پویا، با اشاره به شناسایی هویت پیکر مطهر شهدای تازه تفحص شده گفت: پیکرهای طیبه ۱۴ شهید تازه تفحص شده که اخیرا شناسایی شده‌اند، در روز پنج شنبه ۲۱ دی ماه ۹۶ در ۱۲ استان  تشییع و خاکسپاری خواهند شد.

روز پنجشنبه: ۱۴ شهید دفاع مقدس در ۱۲ استان تشییع می‌شوند

فرمانده کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح تصریح کرد: هویت پیکرهای مطهر این شهدا از طریق پلاک هویت و دیگر مدارک همراه شناسایی شده‌اند که اطلاعات آنان متعاقبا اعلام خواهد شد.

وی با اشاره به ۱۲ استان میزبان پیکر مطهر ۱۴ شهید شناسایی شده، گفت: استان خوزستان میزبان پیکر مطهر ۲ شهید، اردبیل یک شهید، بوشهر یک شهید، مازندران یک شهید، گرگان یک شهید، قزوین یک شهید، اصفهان یک شهید، چهارمحال و بختیاری یک شهید، سمنان یک شهید، آذربایجان غربی یک شهید، خراسان شمالی یک شهید، تهران یک شهید و کرمان میزبان یک شهید تازه تفحص شده خواهد بود.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت