پنج شنبه،۲۱دی۱۳۹۶
کد: 162022

اظهارنظر سرمربی الغرافه پس از جذب طارمی

 

سرمربی ترک تبار الغرافه پس از جذب ستاره هلندی و ملی پوش فوتبال ایران اظهار خرسندی کرد تا بتوانند در دور برگشت رقابت های لیگ ستارگان قطر بدرخشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،الغرافه قطر یکی از تیم هاییست که در فصل نقل و انتقالات زمستانی لیگ ستارگان قطر توانست بازیکنان بزرگی را به عضویت خود دربیاورد. آنها در راستای موفقیت در این رقابت ها وسلی اشنایدر ستاره پیشین تیم ملی هلند به همراه مهدی طارمی را جذب کردند تا بتوانند به نتایج مورد نظر دست پیدا کنند.

در حالی که یک روز تا آغاز دور برگشت رقابت های لیگ ستارگان قطر باقی مانده است ایگور بولنت، سرمربی ترک تبار الغرافه ای ها در نشست مطبوعاتی پیش از بازی در رابطه با جذب بازیکنانی نظیر اشنایدر و طارمی گفت: ما توانستیم در فصل نقل و انتقالات موفق عمل کنیم و بازیکنان بزرگی را به خدمت بگیریم. اکنون با حضور بازیکنان قوی و بزرگی همچون اشنایدر و طارمی و درخشش جوان هایی که در تیم حضور دارند می توان گفت بخت زیادی برای رسیدن به رده های بالای جدول داریم. ما می توانیم با شرایطی که به وجود آمده است خودمان را به عنوان یکی از مهمترین تیم های حاضر در لیگ ستارگان قطر معرفی کنیم.

الغرافه که این روزها با کسب ۱۱ امتیاز در رده هفتم لیگ دوازده تیمی ستارگان قطر حضور دارد پیش از این ۷ بار توانسته به عنوان قهرمانی این لیگ برسد.

منبع: ورزش سه
نام *
پست الکترونیک *
وب سایت