شنبه،۲۱بهمن۱۳۹۶
کد: 164134
سالگرد پیروزی انقلاب یادآور رشادت‌ها و جانفشانی‌های ملت حق‌طلب

پیام دعوت استاندار گیلان برای حضوری حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲بهمن

 

ایگاه خبری تحلیلی احرارگیل مصطفی سالاری استاندار گیلان از مردم برای حضوری با شکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل مصطفی سالاری استاندار گیلان از مردم برای حضوری با شکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

 استاندار با تبریک سالروز پیروزی انقلاب اسلامی  گفت : ۲۲ بهمن سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، عید ملی ایرانیان ولایتمدار است.
مصطفی سالاری افزود : سالگرد پیروزی انقلاب یادآور رشادت‌ها و جانفشانی‌های ملت حق‌طلبی است که در سایه‌ رهبری داهیانه حضرت امام خمینی و حماسه عشق و عقلانیت و تدبیر طومار استکبار ۲ هزار و ۵۰۰ ساله را از کشورمان برچید و استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی را برای همیشه به عنوان موهبتی ماندگار جاودان کرد.
وی گفت : ملت سرافراز ایران اسلامی با تبعیت از مقام عظمای ولایت ، ایستادگی بر اصول و آرمان‌های امام راحل، حرکت در مسیر اعتدال، عقلانیت و دوری از افراطی‌گری، اصرار بر حفظ استقلال همه جانبه، خودکفایی و ایستادگی در مقابل قدرت‌های سلطه‌ گر به راه درخشان و پرافتخاری که با راهبری  معمار کبیر انقلاب اسلامی آغاز کردند ادامه می‌دهند.
استاندار گیلان گفت :  ۲۲ بهمن روز بیعت با آرمان‌های حضرت امام خمینی(ره) و تجدید میثاق دوباره با رهبر معظم انقلاب از تمام گیلانیان فهیم و ولایتمدار که همواره در صحنه‌های مختلف دفاع از نظام شگفتی‌آفرین بوده‌اند دعوت می‌‌کنم تا با حضور یکپارچه خود در راهپیمایی ۲۲بهمن حماسه‌ دیگری را رقم بزنند و اقتدار، اراده و عزم ملی خود را در پاسداری از انقلاب به جهانیان نشان دهند./صدا و سیما
نام *
پست الکترونیک *
وب سایت