شنبه،۲۱بهمن۱۳۹۶
کد: 164137
ساعت 21 شب 22 بهمن

“مراسم نورافشانی دهه فجر” در ۱۹ نقطه استان گیلان برگزار می‌شود

 

رئیس کمیته نیروهای مسلح ستاد دهه فجر گیلان گفت: همزمان با سی‌ و‌ نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مراسم نورافشانی در ۱۹ نقطه استان گیلان برگزار می‌شود.

پایگاه خبری تحلیلی احرارگیلرسول جلایی اظهار داشت: همزمان با فرا رسیدن سی‌ و‌ نهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی مراسم نورافشانی ویژه شب ۲۲ بهمن، در مراکز شهرستان‌های استان گیلان برگزار می‌شود.

رئیس کمیته نیروهای مسلح ستاد دهه فجر استان گیلان تصریح کرد: بر طبق یک سنت حسنه در روزهای منتهی به ۲۲ بهمن و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی این مراسم نورافشانی باشکوه در مناطق مختلف کشور و استان گیلان برگزار می‌شود.

جلایی با اشاره به اینکه این مراسم همزمان با سر دادن شعار “الله اکبر” به اجرا در می‌آید ابراز داشت: این جشن باشکوه ساعت ۲۱ شب ۲۲ بهمن که خروش بانگ الله اکبر مردم همیشه در صحنه و انقلابی فضای شهرها را عطرآگین می‌کند برگزار می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه مراسم نورافشانی امسال در ۴ نقطه شهر رشت به اجرا در می‌آید بیان داشت: میدان شهدای ذهاب و پیاده راه فرهنگی رشت، بوستان دانشجو واقع در بلوار شهدای گمنام، بوستان ملت و مسکن مهر رشت از جمله این نقاط است.

رئیس کمیته نیروهای مسلح ستاد دهه فجر گیلان عنوان کرد: قبل از شروع مراسم نورافشانی برنامه‌های بسیار متنوع هنری و با نشاطی نیز برگزار می‌شود و از همه مردم می‌خواهم در این مراسم باشکوه شرکت داشته باشند.

جلایی با تاکید بر اینکه این مراسم توسط کمیته نیروهای مسلح ستاد دهه فجر گیلان اجرا می‌شود گفت: حضور مردم در این مراسم و سر دادن شعار الله اکبر در حقیقت تجدید مجددی با آرمان‌های شهدا، انقلاب اسلامی و ولایت فقیه است.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت