یکشنبه،۲۲بهمن۱۳۹۶
کد: 164207
پایداری و استقامت مثال زدنی ملت

آیت الله حسینی بوشهری در اجتماع حماسی مردم رشت : مردم بار دیگر نشان دادند در صحنه هستند و از هیچ تهدیدی نمی هراسند

 

عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری در مراسم پایانی راهپیمایی رشت در میدان شهدای ذهاب این شهر با اشاره به پایداری و استقامت مثال زدنی ملت برابر تمام تهدیدها و توطئه های دشمنان گفت : مردم امروز به صحنه آمدند و بار دیگر پشتیبانی خود را از نظام و انقلاب فریاد زدنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،  عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری در مراسم پایانی راهپیمایی رشت در میدان شهدای ذهاب این شهر با اشاره به پایداری و استقامت مثال زدنی ملت برابر تمام تهدیدها و توطئه های دشمنان گفت : مردم امروز به صحنه آمدند و بار دیگر پشتیبانی خود را از نظام و انقلاب فریاد زدنند.

آیت الله حسینی بوشهری آرمان ها و ارزش های ملت ایران را ثابت و بدون تغییر عنوان کرد و افزود : امروز با مرور دوباره اهداف و آرمان های انقلاب ۵۷ می توان نتیجه گرفت که هیچ خللی در این آرمان ها پدید نیامده و مردم ولایتمدار با بصیرت و هوشیاری کامل به دنبال ادامه عزت و اقتدار ایران اسلامی هستند.
وی به برخی مشکلات اشاره و تاکید کرد : از برخی مسایل و مشکلات ، گلایه هایی وجود دارد اما به هیچ قیمتی این مردم همیشه در صحنه از انقلاب و نظام مردم سالار دینی دست نخواهند کشید.
آیت الله حسینی بوشهری در ادامه با تاکید بر رهنمودهای داهیانه رهبر دلسوز انقلاب در عرصه های گوناگون ، به ویژه در مسائل سیاسی و اقتصادی گفت : تحقق رهنمون های ایشان در بخش اقتصاد مقاومتی برای رهایی یافتن از مشکلات عدیده اقتصادی بهترین راهکار است.
وی حفظ وحدت و همدلی را اصل مهم و حیاتی این دوره تاریخی عنوان کرد و افزود : دشمن باید بداند مردم و مسوولان در کنار هم با پشتیبانی ولایت فقیه از ارزش ها و آرمان های مقدس نظام اسلامی حفاظت کرده و با چشمانی بیدار از انقلاب و اسلام دیده بانی و محافظت می کنند.
عضو هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری یادآورشد : راهپیمایی امروز بار دیگر نشان داد این مردم هرگز اجازه نخواهند داد نفوذی های دشمن در هر عرصه و میدانی از مرزهای جغرافیایی ، سیاسی ، مذهبی ، فرهنگی و اجتماعی ایران اسلامی بگذرند.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت