چهارشنبه،۲۵بهمن۱۳۹۶
کد: 164316
12 سال در دولت هاشمی و اصلاحات خدمت کردم

احمدی پور : نتیجه تلاش کارگزاران حکومتی در گیلان انتخاب روحانی به‌عنوان رئیس‌جمهوری بود!

 

احمدی پور گفت: کارگزاران حکومتی در گیلان توانسته بودند اعتماد عمومی مردم را جلب کنند تا مردم به این واقعیت برسند که این دولت می‌تواند مشکلات و گرفتاری‌شان را حل کند و نتیجه این تلاششان انتخاب روحانی به‌عنوان رئیس‌جمهوری بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،محمد احمدی پور صبح امروز در شورای اداری استان گیلان در سالن الغدیر استانداری با اعلام اینکه اولین معارفه من در سال ۵۹ در فرماندهی سپاه لنگرود بود اظهار کرد: بعد از ۱۰ سال خدمت در سپاه پاسداران در دولت هاشمی به وزارت کشور دعوت شدم و مجموعاً ۱۲ سال در دولت هاشمی و اصلاحات به مردم خدمت کردم.

وی با اشاره به ۸ سالی دوری خود از مدیریت و منصب پس از دوران اصلاحات افزود: در دولت روحانی و تصدی نجفی از سال ۹۲ به‌عنوان معاونت سیاسی مشغول به کار شدم و با توجه به اینکه مشی و سیاست دولت عوض‌شده بود کار نیز بسیار دشوار بود.
معاون سابق سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان بابیان اینکه مردم نیازمند دولت مقتدر و کارا بودند گفت: داشتن مدیریت سیاسی جامعه و ایجاد شرایط لازمه از رکن‌های یک جامعه توسعه محور است.

احمدی پور با حائز اهمیت برشمردن توسعه سیاسی بیان کرد: در برخی از موارد لازم است از دموکراسی برای توسعه سیاسی عبور کنیم چون جامعه برای رشد همه‌جانبه نیازمند توسعه سیاسی است.

وی با تاکید بر اینکه در طول دوران خدمت حوزه سیاسی را عام، فراگیر و منسجم دیدم افزود: همیشه سعی بر این بوده که حوزه سیاسی  خارج از گرایش‌ها سیاسی دیده شود و ابعاد توسعه سیاسی در نظر گرفته شود.

معاون سابق سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گیلان با اعلام اینکه همیشه سعی بر این بوده تا احزاب با مجوز قانونی و غیرقانونی  در استان فعال باشند خاطرنشان کرد: بر پایه قانون هیچ نشست سیاسی و اجتماعی در استان برهم نخورد و همه تشکل‌ها آزادانه فعالیت کردند.

وی با اشاره به رأی بالای مردم گیلان به رئیس‌جمهور گفت: مردم گیلان به مردم تدبیر اعتماد داشتند و اگر مشکلشان حل‌نشده بود نیز باز امیدوار بودند که مشکلشان با حضور دولت تدبیر و امید حل خواهد شد.

احمدی پور گفت: کارگزاران حکومتی در گیلان توانسته بودند اعتماد عمومی مردم را جلب کنند تا مردم به این واقعیت برسند که این دولت می‌تواند مشکلات و گرفتاری‌شان را حل کند و نتیجه این تلاششان انتخاب روحانی به‌عنوان رئیس‌جمهوری بود.

احمدی پور : نتیجه تلاش کارگزاران حکومتی در گیلان انتخاب روحانی به‌عنوان رئیس‌جمهوری بود.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت