چهارشنبه،۲۵بهمن۱۳۹۶
کد: 164320
باسخنرانی سردار کمیل کهنسال

سردار کهنسال: نقش شهدای تخریب در دوران دفاع مقدس سرنوشت ساز بود

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهدای عزیز ایران اسلامی تجلی دهنده ی فرهنگ عاشورایی این سرزمین هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: شهدای عزیز ایران اسلامی تجلی دهنده ی فرهنگ عاشورایی این سرزمین هستند.

سردار کمیل کهنسال امروز در چهاردهمین یادواره شهدای تخریب چی استان های شمالی در مهدیه رشت گفت: عزت و اقتدار نظام اسلامی مرهون خون پاک شهداست و اصالت و هویت ملت ایران در گرو رشادت و جانبازی شهدای این سرزمین معنا می یابد.
وی همچنین نقش شهدای تخریب را در دوران دفاع مقدس سرنوشت ساز دانست و افزود: ضریب خطر پذیری و از جان گذشتگی در عرصه  تخریب بسیار بالاست و رزمندگانی که در این حوزه نقش آفرینی می کنند، پیش تازان عرصه ی شهادت اند.
وی همچنین مهمترین پیام برپایی یادواره های شهدا را احیای نام و یاد شهیدان و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید عنوان کرد و گفت: امروز دشمنان تمامی توان خود را برای ایجاد استحاله ی فرهنگی در جامعه ی ایرانی به کار گرفته اند و بهترین شیوه مقابله با این هجمه های فرهنگی ترویج ارزش ها در قالب احیای سیره شهداست.
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همچنین دفاع مقدس را گنجینه  ذخایر درس آموز اخلاقی و انسانی برشمرد و گفت: جای جای حماسه های دفاع مقدس سرشار از رشادت و مظلومیت فرزندان رشید این سرزمین است و انتقال این تجربه ها می تواند آینده ی این ملت سرافراز را در مواجهه با جبهه ی استکبار و صهیونیسم جهانی تضمین نماید.

 منبع: خبرگزاری صداوسیما
نام *
پست الکترونیک *
وب سایت