چهارشنبه،۲۵بهمن۱۳۹۶
کد: 164324
در چهاردهمین یادواره شهدای تخریب چی بیان داشت،

سردارحق بین: هیچ‌گاه میدان مبارزه با کفار و ظالمان خالی نخواهد ماند

 

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان: هیچ‌گاه میدان مبارزه با کفار و ظالمان خالی نخواهد ماند و جمهوری اسلامی تا آخرین قطره خون پای آرمان‌های امام، شهدا و انقلاب اسلامی خواهد ماند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،سردار محمدعلی حق‌بین ظهر امروز در چهاردهمین یادواره شهدای تخریب چی استان گیلان در مهدیه رشت اظهار کرد: رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس همچون علی‌اکبر امام حسین علیه اسلام در میدان نبرد جان‌فشانی کردند.

وی با اعلام اینک تنها جنگ تمام‌شده اما اهداف جنگ همچنان در جامعه دنبال می‌شود افزود: پس از ۳۰ سال از جنگ تحمیلی رزمندگانی تربیت‌شده‌اند که نبردها حضور دارند و با استکبار می‌جنگند.

 فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان با تاکید بر اینکه اسلام برای بقاء خود خون می‌طلبد گفت: برای حفظ انقلاب اسلامی و صدور آن به جهان تلاش‌های بسیار شده و همچنان نیز در حال خون دادن هستیم.

سردار حق‌بین بابیان اینکه راه شهدا ادامه دارد افزود: شهدای انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی و مدافعان حرم برای حفظ ارزش‌های اسلامی و انقلاب جان خود را نثار کردند و این راه همچنان ادامه دارد.

وی بابیان اینکه رزمندگان دیروز همچنان در حال تربیت جوانان سلحشور و شوریده برای مقابله با استکبار و ظلم جهانی هستند تصریح کرد: هیچ‌گاه میدان مبارزه با کفار و ظالمان خالی نخواهد ماند و جمهوری اسلامی تا آخرین قطره خون پای آرمان‌های امام، شهدا و انقلاب اسلامی خواهد ماند.

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان با تاکید بر گرامی داشتن یاد و خاطره شهدا خاطرنشان کرد: استان گیلان شهدای بسیار زیادی را درراه اسلام، انقلاب و حرم اهدا کرده که در این را ثابت‌قدم خواهد ماند و لازم هست یاد و نام شهدای گران‌قدر همچون گذشته گرامی داشته شود./فارس

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت