سه شنبه،۲۴بهمن۱۳۹۶
کد: 164340

دیدار فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان با خانواده شهید «حسن عشوری»+تصاویر

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،سردار محمدعلی حق بین فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان به همراه چند تن از رزمندگان مدافع حرم زینبی(س) با خانواده شهید«حسن عشوری» دیدار کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،سردار محمدعلی حق بین فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان  به همراه چند تن از رزمندگان مدافع حرم زینبی(س) با خانواده شهید«حسن عشوری» دیدار کردند.

سردار حق بین با حضور در منزل شهید امنیت کشور «حسن عشوری» در شهرستان رودسر ضمن دیدار با خانواده این شهید  و خطاب به آنها؛ اظهار کرد: وصیت نامه شهید گرانقدر شما را چند بار مطالعه کرده ام با اینکه نه شلمچه ای دیده بود و نه سوریه ای امافراتر از معمول واقعیت هارا تشریح کرد.

سردار حق بین گفت: آنچه امروز باعث دوام کشور و پیروزی رزمندگان در جبهه های مختلف می شود آن استقامت و «دعای» خانواده های معظم شهداست.

وی افزود: امروز نه تنها رزمندگان بلکه کشور به دعای شما خانواده های عزیز و گرامی شهید نیازمنداست.

فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان با اشاره به استقبال خانواده شهید عشوری خاطرنشان کرد: استواری شماخانواده های شهدا موجب روحیه مضاعف رزمندگان در ادامه مسیرشهدااست.

در این دیدار صمیمی که بااستقبال گرم خانواده شهید حسن عشوری همراه بود فرمانده لشکر عملیاتی سپاه قدس با اهدای لوح یادبود به خانواده شهید؛ یاد و خاطره شهیدحسن عشوری گرامی داشته شد.

در پایان این دیدار سردارحق بین با همراهی خانواده شهید عشوری برسرمزارشهید واقع در دهستان ماچیان حاضر و با  قرائت فاتحه و نثارگل به مقام والای آن شهید ادای احترام کردند.

 

 

 

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت