دوشنبه،۱۴اسفند۱۳۹۶
کد: 165478

شوت‌های نتیجه‌بخش طارمی در آسیا

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،ستاره ایرانی الغرافه آمار درخشانی در تبدیل به گل شدن شوت‌های به سمت دروازه در رقابت‌های آسیایی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،ستاره ایرانی الغرافه آمار درخشانی در تبدیل به گل شدن شوت‌های به سمت دروازه در رقابت‌های آسیایی داشته است.

به گزارش “ورزش سه”، مهدی طارمی که در نیم‌فصل به الغرافه قطر اضافه شده علاوه بر عملکرد مثبت در بازی‌های لیگ ستارگان قطر، در لیگ قهرمانان آسیا نیز نمایش فوق‌العاده‌ای داشته و توانسته امتیازآورترین چهره تیمش لقب بگیرد.

طارمی علاوه بر زدن ۲ گل و گرفتن پنالتی در پنج بازی برای الغرافه در لیگ ستارگان قطر، در هر دو هفته ابتدایی لیگ قهرمانان آسیا نیز بارها در خط حمله خطرساز ظاهر شده و دروازه حریفان تیمش را باز کرده است.

ملی‌پوش ایرانی الغرافه قطر در دو هفته ابتدایی لیگ قهرمانان آسیا یک گل برابر الجزیره امارات به ثمر رسانده و دو بار هم دروازه تراکتورسازی را باز کرده که این آمار نشان می‌دهد او از مجموع شوت‌هایی که به سمت دروازه رقبای الغرافه داشته بهترین بهره را برده است.

مهدی طارمی در دو بازی اخیر الغرافه در لیگ قهرمانان آسیا، ۷ شوت به سمت دروازه حریفان داشته که ۳ تای آن تبدیل به گل شده و تنها بغداد بونجاح، مهاجم السد قطر است که در این رقابت‌ها آماری بهتر از او داشته و توانسته ۴ گل در دو بازی و از مجموع این تعداد شوت به ثمر برساند.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت