دوشنبه،۲۱اسفند۱۳۹۶
کد: 165904
مسافران هواپیما که بودند؟

جت خصوصی با ۱۱ دختر ترکیه ای در شهرکرد سقوط کرد / شاهزاده استانبول آخرین جشن مجردی را گرفته بود! + عکس و جزئیات

 

دختر خانواده ثروتمند ترکیه ای در یک سانحه هوایی در آسمان ایران همراه چند تن از دوستانش جان خود را از دست دادند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،دختر خانواده ثروتمند ترکیه ای در یک سانحه هوایی در آسمان ایران همراه چند تن از دوستانش جان خود را از دست دادند.

عصر روز گذشته بود که یک فروند جت شخصی بمباردیر چلنجر۶٠۴ با ۱۱ سرنشین در مسیر هوایی شارجه به استانبول در ارتفاعات هلن چهارمحال و بختیاری به کوه برخورد کرد و انفجار هولناکی را رقم زد که دود آن از مسافت های دور نیز قابل مشاهده بود.
بلافاصله پس از این حادثه Incident نیروهای اورژانس و هلال احمر از نزدیکترین پایگاه ها به محل حادثه عازم شدند.

عملیات دشوار در کوهستان شهرستان کیار
رضا ظاهری، معاون امداد و نجات چهارمحال و بختیاری دراین باره به رکنا گفت: بلافاصله پس از اعلام حادثه هشت تیم از نیروهای امداد و نجات راهی محل شدند، محل حادثه جایی در ارتفاعات منطقه دورک اناری است که به علت بارش شدید باران عملیات امداد با دشواری مواجه شده است.
مجتبی خالدی، سخنگوی اورژانس کشور نیز با تایید این حادثه بیان کرد: هواپیما به دلیل احتراق موتور دچار سقوط Fall شده است، اهالی روستا هواپیما را رویت کردند که در حال سقوط بوده است.
وی ادامه داد: نیروهای سازمان اورژانس به محل رسیدند اما به دلیل صعب العبور بودن و وجود رودخانه ای طویل شرایط دسترسی به مصدومان احتمالی سخت است.

photo_2018-03-11_20-43-18

مسافران هواپیما که بودند؟
تلاش ها برای دستیابی به لاشه هواپیما ادامه داشت که مشخص شد مینا باشاران دختر مدیر هولدینگ معروف باشاران همراه تعدادی از دوستان خود به نام های عایشه آند، سینم آکای، لیانا هانانل، زینب جشکون، آصلی ایزمیرلی، جاسمین باروح و بورجو گون دآار اورفالیدر مسافر این هواپیما بوده است و برای یک گودبای پارتی راهی شارجه شده بودند، زمانی که قصد بازگشت به ترکیه را داشتند موتور هواپیما دچار آتش سوزی شد و به کوه برخورد کرد، در این برخورد تمامی ۱۱ سرنشین این پرواز که زن بودند جان باختند.

2

خبری تلخ برای خانواده ثروتمند ترکیه ای
سازمان اورژانس کشور شب گذشته اعلام کرد: نیروهای بومی به لاشه هواپیما ترکیه ای رسیدند و تمام اجساد سوخته اند. جسد یازده نفر مشخص نیست و برای تشخیص هویت به آزمایش دی ان ای نیاز است.
طبق انکس١٣ ایکائو، کشور ایران، مسئول بررسی سانحه هواپیمای جت چلنجر ترکیه ای است. این سانحه در خاک کشور ایران رخ داده و دفتر بررسی سوانح و حوادث سازمان هواپیمایی کشوری باید سانحه را بررسی و گزارش کند.
با پیدا شدن لاشه و اجساد، سناریو برای انتقال پیکرها و انجام عملیات با نیروهای تخصصی در حال برنامه ریزی است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

photo_2018-03-11_20-21-54

photo_2018-03-11_19-20-17

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت