یکشنبه،۲۰اسفند۱۳۹۶
کد: 165908
رقابت قرآنی

آغاز سی و ششمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان گیلان در رشت

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان گفت: مرحله استانی سی و ششمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان امروز در حوزه علمیه امیرالمومنین آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان  گفت: مرحله استانی سی و ششمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان امروز در حوزه علمیه امیرالمومنین آغاز شد.

 جابر اخلاقی افزود: در این مسابقات ۵ روزه ۲ هزار و ۳۱۶ دانش آموز دختر و پسر برای راه یابی به مرحله کشوری با هم رقابت می کنند.
وی با بیان اینکه این مسابقات در ۲ بخش دانش آموز پسر و دختر مقطع متوسطه اول و دوم برگزار می شود گفت: مسابقات برادران در حوزه علمیه امیرالمومنین و مسابقات  خواهران  در بقعه متبرکه امامزاده هاشم رشت برگزار خواهد شد.
معاون پرورشی اداره کل آموزش و پرورش گیلان با اشاره به اینکه این دانش آموزان در رشته های حفظ عمومی و حفظ ویژه ، قرائت، ترتیل، مداحی، احکام، اذان و انشای نماز با هم رقابت می کنند خاطر نشان کرد: ۷۴ دانش آموز منتخب مرحله استانی به مرحله کشوری راه خواهند یافت.
جابر اخلاقی اعلام کرد: ۲۵ داور در سی و ششمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان گیلان حضور دارند.
وی گفت: پارسال ۱۵ دانش آموز  گیلانی توانستند مقام های برتر کشوری را در مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش آموزان از آن خود کنند.
مرحله کشوری سی و ششمین دوره مسابقات قرآن ،عترت و نماز دانش آموزان تابستان سال۹۷ در تهران برگزار خواهد شد.
نام *
پست الکترونیک *
وب سایت