سه شنبه،۲۲اسفند۱۳۹۶
کد: 165992
آنچه که به امضای همسر و فرزندان شهید اعتبار میدهد،

نزدیکی با آرمانهای شهید …

 

کاکرودی: آنچه که به امضای همسر و فرزندان شهید اعتبار میدهد، نزدیکی با آرمانهای شهید است، و الا این خانواده ی محترم، مانند میلیون ها خانواده ی ایرانی دیگر میتوانند نظر خاص خود را داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،سجاد کاکرودی در یادداشتی نوشت:

در پی اتفاقات اخیر پیرامون مجتمع کذایی آدینه، خانواده ی شهید املاکی در پیامی به محضر رهبری عزیز انقلاب، حمایت خود را از نماینده ولی فقیه در استان جناب حاج آقا قربانی اعلام نمودند.

۳نکته:

۱٫اقدامات حاج آقا قربانی در زمینه های مختلف در خور نقد جدی ست و مشخصا در خصوص مجتمع آدینه و اتفاقات رقم خورده در آن جایی برای دفاع باقی نمیگذارد.

۲٫ رعایت ادب و حفظ حرمت نماینده ی ولی فقیه در استان، از ضروریات است و نباید بخاطر این ضعف ها و اشتباهات، نماینده منصوب آقا مورد اهانت قرار بگیرد. لکن نقد و مطالبه درست از وی، جز کم کاری های مردم انقلابی گیلان است.

۳٫ خانواده ی شهید املاکی بودن، اگرچه باعث افتخار و ارزش است اما تاریخ صدر اسلام و حتی عصر خمینی(ره) نشان داده که این قرابت ها، نمیتواند ملاک در صحیح بودن رفتار باشد.

آنچه که به امضای همسر و فرزندان شهید اعتبار میدهد، نزدیکی با آرمانهای شهید است، و الا این خانواده ی محترم، مانند میلیون ها خانواده ی ایرانی دیگر میتوانند نظر خاص خود را داشته باشند.

اگر امروز شهید املاکی حاضر بود آیا میپذیرفت که به خاطر ساخت یک مجتمع کذایی از اعتبار ولی امر مسلمین هزینه شود؟

/گیلانستان

 

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت