دوشنبه،۲۱اسفند۱۳۹۶
کد: 165997

سقوط هواپیمای مسافربری بنگلادش با ۷۱ سرنشین/۱۷ نفر از سرنشینان جان سالم به در برده اند

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،یک فروند هواپیمای مسافربری بنگلادشی با ۶۷ مسافر و ۴ خدمه در حالی که قصد فرود در فرودگاه شهر کاتماندو پایتخت نپال را داشت، سقوط کرده است. به گزارش نامه نیوز به نقل از رویترز، یک مقام فرودگاه کاتماندو تاکید کرد: یک فروند هواپیمای مسافربری بنگلادش با ۶۷ مسافر و ۴ […]

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،یک فروند هواپیمای مسافربری بنگلادشی با ۶۷ مسافر و ۴ خدمه در حالی که قصد فرود در فرودگاه شهر کاتماندو پایتخت نپال را داشت، سقوط کرده است.

به گزارش نامه نیوز به نقل از رویترز، یک مقام فرودگاه کاتماندو تاکید کرد: یک فروند هواپیمای مسافربری بنگلادش با ۶۷ مسافر و ۴ خدمه امروز دوشنبه در حال فرود سقوط کرده است.
وی در ادامه تصریح کرد: ۱۷ نفر از سرنشینان این هواپیما از این حادثه جان سالم به در برده اند.
سخنگوی فرودگاه کاتماندو گفته است که وضعیت و سرنوشت سایر سرنشینان این هواپیما هنوز معلوم نیست. ما در حال تلاش برای کنترل آتش سوزی هستیم. منتظر جزئیات بیشتر هستیم. فرودگاه کاتماندو تعطیل شده و همه پروازها به سایر فرودگاه ها منتقل شده است. همه تلاش ها بر تخلیه مسافران متمرکز شده است.
حوادث هوایی در نپال طی سال های اخیر همواره خبرساز بوده است. در سال ۱۹۹۲ میلادی نیز یک فروند هواپیمای مسافربری تایلند که قصد فرود در فرودگاه کاتماندو را داشت، سقوط کرد و همه سرنشینان آن کشته شدند.
منبع: تسنیم
نام *
پست الکترونیک *
وب سایت