پنج شنبه،۲فروردین۱۳۹۷
کد: 166107
«یادی که در دلهاهرگزنمی میردیادشهیدان است»

نوروز شهدایی احرار/ مدافع حرم شهید فرهاد خوشه بر؛ ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ سوریه

 

شهید فرهاد خوشه بر: شهید خوشه بر در سال ۱۳۶۰ در خراط محله کوشالشاه از توابع شهرستان لنگرود متولد شد. این شهید بزرگوار حین عملیات سپاه پاسداران در روز ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ در سوریه به شهادت رسید.

… بسان برنامه هرساله و با دعای خیر شما بزرگواران بویژه خانواده های معظم شاهد و ایثارگر امسال نیز این توفیق نصیب گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل شد تابا ویژه برنامه «نوروزشهدایی احرار» ازلحظه آغاز سال نو تاپایان تعطیلات نوروز۹۷ خبرهای عادی سایت را تعطیل و با انتشار زندگی نامه ،وصیت نامه،خاطرات و تصاویرشهدای گرانقدر دوران دفاع مقدس و شهدای مظلوم مدافع حرم خود را در کنار شما؛ دین خود را برای آن پاکبازان ادا شده ببیند. باما همراه باشید./ التماس دعا

 شهید فرهاد خوشه بر: شهید خوشه بر در سال ۱۳۶۰ در خراط محله کوشالشاه از توابع شهرستان لنگرود متولد شد. این شهید بزرگوار حین عملیات سپاه پاسداران در روز ۱۰ اسفند ۱۳۹۳ در سوریه به شهادت رسید.

او سومین شهید گیلانی «مدافع حرم» است که برای دفاع از حرم‌های شریف حضرات معصومین (ع) در سوریه و عراق به شهادت رسیده است.

پیکر این شهید بزرگوار با حضور گسترده مردم در شهرستان لنگرود گیلان تشییع و در گلزار شهدای این شهر به خاک سپرده شد.

بیدار مانده ام که تو را مثنوی کنم، آسوده تر بخواب عزیر دلی هنوز!

شهید فرهاد خوشه بر، ااز اهالی استان گیلان و شهرستان لنگرود بود که در مواجهه با داعشی های تکفیری صهیونیستی در سوریه به شهادت رسید.
برنامه سازان شبکه رادیویی جوان در این برنامه سفری میکنند به استان گیلان و شهر لنگرود تا روایتی متفاوت داشته باشند از زندگی جوانی که برای دفاع از حرم اهل بیت (ع) و برای پاسداری از خاک و شرف و غیرت در خاک سوریه با تکفیری های صهیونیستی درگیر و به شهادت میرسد.
مستند “پرواز پروانه ها” به تهیه کنندگی مجتبی حسنی، با اجرای صادق علیخانی، هماهنگی فرزاد محمدی راد و با همکاری نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تهیه و تولید میگردد و روزهای جمعه ساعت ۱۶ از شبکه رادیویی جوان به روی آنتن این شبکه میرود.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت