دوشنبه،۶فروردین۱۳۹۷
کد: 166608
«یادی که در دلها هرگز نمی میرندیادشهیدان است»

نوروز شهدایی احرار/نامه شهید انصاری به دخترش/ دخترم طوری زیست کن که دوستان خدا یارت باشند و دشمنان او بتو نفرت ورزند

 

ای کوچک ضعیف ولی امیدبخش , بدان که چشم روزگار از تمام حرکتت و افعالت عکسبرداری می کند و همه اعمالت روی همگان تصویر زیبا و زشت می گذارد.طوری زیست کن که دوستان خدا یارت باشند و دشمنان او بتو نفرت ورزند.

… همچون روال هرساله و با دعای خیر شما بزرگواران بویژه خانواده های معظم شاهد و ایثارگر ، امسال نیز این توفیق نصیب گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل شد تا با ویژه برنامه «نوروزشهدایی احرار» ازلحظه آغاز سال نو تا۹۷/۱/۱۴  خبرهای عادی سایت را تعطیل و با انتشار مطالب مربوط به دفاع مقدس، بویژه زندگی نامه ،وصیت نامه،خاطرات و تصاویرشهدای گرانقدر دوران دفاع مقدس و شهدامی مظلوم مدافع حرم خود را در کنار شما ببیند. باما همراه باشید./ التماس دعا

 نامه زیبای شهید علی انصاری تنها استاندار شهید ایران به دختر کوچکش 

… ای کوچک ضعیف ولی امیدبخش , بدان که چشم روزگار از تمام حرکتت و افعالت عکسبرداری می کند و همه اعمالت روی همگان تصویر زیبا و زشت می گذارد.

آنچنان زیست کن که همه از دستت آسوده خاطر باشند و آنچنان به سرای دیگر بشتاب که همه از نبودنت ناراحت باشند…
دخترم همیشه معاشرت و دوستیت با کسانی باشد که راه خدایی را می پیمایند و آنچنان با آنها معاشرت کن که چون حلقه های بهم پیوسته زنجیر، پای گیر گناهکاران و یار مظلومان و خصم ظالمان باشید.

از آنکس که همیشه در پی تمجید و تعریف توست دوری کن چون اگر طوری زندگی کنی که همه از تو راضی باشند، حق و باطل را در هم آمیختی.

طوری زیست کن که دوستان خدا یارت باشند و دشمنان او بتو نفرت ورزند.

فرزند شهادت باش , همرزمان تو در ۱۷ شهریور غوغاها بپا کردند و با سمیه ها همراه شدند تو نیز هم چون سمیه از حق پیروی کن.

بدان که هیچ مکتبی غیر از اسلام یارای پیاده کردن عدالت اجتماعی را ندارد./منبع: کانال تلگرامی شهید انصاری

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت