جمعه،۱۰فروردین۱۳۹۷
کد: 166704
«یادی که در دلها هرگز نمی میرندیادشهیدان است»

نوروز«شهدایی» احرار/ مدافع حرم شهید جهانگیر جعفری نیا: نکند روزی دشمن با تبلیغات و جنگ روانی شما را از حجاب علوی و فاطمی دور کند

 

در این روزها که فرشته ها راحت میان ما قدم می زنند و در این شب ها که از انوار خدا سپیدی گرفته اند ، ما را از نسیم دعا فراموش نکنید.

… همچون روال هرساله و با دعای خیر شما بزرگواران بویژه خانواده های معظم شاهد و ایثارگر ، امسال نیز این توفیق نصیب گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل شد تا با ویژه برنامه «نوروزشهدایی احرار» ازلحظه آغاز سال نو تا۹۷/۱/۱۴  خبرهای عادی سایت را تعطیل و با انتشار مطالب مربوط به دفاع مقدس، بویژه زندگی نامه ،وصیت نامه،خاطرات و تصاویرشهدای گرانقدر دوران دفاع مقدس و شهدامی مظلوم مدافع حرم خود را در کنار شما ببیند. باما همراه باشید./ التماس دعا

 

دل نوشته های به جا مانده

شهید جهانگیری‌نیا از جانبازان عملیات نبل و الزهرا بود که برای آخرین بار در تاریخ ۲۹ اردیبهشت امسال برای انجام ماموریت مستشاری به سوریه اعزام شده بود و از وی دو دختر ۱۰ ساله و ۱۶ ساله به یادگار مانده است.

شهید جهانگیری‌نیا متولد ۳ شهریور ۱۳۵۷ در شهر آستارا و دارای مدرک فوق دیپلم بود. از این شهید گرانقدر دل نوشته هایی به جا مانده که باهم مرور می کنیم:

شب قدر شب بیدار شدن است ، نه شب بیدار ماندن ، ای بیدارشدگان برای ما در خواب ماندگان دعا کنید . در این ایام که از رحمت و برکت انباشته است ، در این روزها که فرشته ها راحت میان ما قدم می زنند و در این شب ها که از انوار خدا سپیدی گرفته اند ، ما را از نسیم دعا فراموش نکنید.

دختران عزیزم ، فاطمه و زهرای عزیزتر از جانم ، حجاب شما مایه عزت و افتخار اسلام است . شما عزیزان با حجاب خود چشم دشمنان اسلام از جمله آمریکا و اسراییل غاصب را کور خواهیدکرد . نکند روزی دشمن با تبلیغات و جنگ روانی شما را از حجاب علوی و فاطمی دور کند . به حضرت زهرا س تمسک کنیدوهرچه میخواهید از آن بانوی بزرگوار بخواهید.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت