پنج شنبه،۱۶فروردین۱۳۹۷
کد: 166800
بگذار بوق‏‌هاى تبلیغاتى آنها بگویند

… هرکس با ماست “بسم‌‏اللّه”

 

سردار متوسلیان:با اسرائیل وارد جنگ خواهیم شد و عملیات‏مان را علیه آنها شروع خواهیم کردهرکس با ماست "بسم‌‏اللّه"هرکس با ما نیست، خداحافظ.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،سردار علیرضا تنهایی به بهانه پاسخ رهبر معظم انقلاب اسلامی به نامه اسماعیل هنیه در تاریخ ۱۵ فروردین ۹۷(ماخودرا موظف به حمایت از شما از هر نوع ان می دانیم) یاد کردی داشت از حاج احمد متوسلیان در گروه تلگرامی «خاکریزی ها»، بشنوید:

یادی می کنیم از بصیرت سردار حاج احمد متوسلیان و گوش جان می سپاریم به سخنان تاریخی و مهم این مجاهد و رزمنده در سال ۶۱٫
ببینید این حرفها چقدر تازه و به روز است.
و خداوند چگونه مجاهدان را بر نشستگان فضیلت داده است و عقل و فهم و بصیرت این مجاهد عزیز گوشه ای از نمایش برتری مجاهدان بر سایر مردم است.

حاج احمد متوسلیان در سوریه:
“آمریکا هر روز توطئه خواهد کرد”« بر طبق آن خط مشی که اسلام به ما ارائه مى‏‌دهدآمریکا آرام نمى‏‌نشیند و هر روز توطئه‏‌اى جدیدتر و خدعه‌‏آمیزتر از قبل را بر ملت‏‌هاىمسلمان تحمیل می‌نمایدغافل از آنکه تا در اقصى نقاط جهان گوینده:
“لااله الا اللّه”
هست، همانجا نیز مرز اسلامى ماست.

ما این هنرنمایى‏‌هاى فرسوده ونقاشى‌‏هاى از بین رفته در طول تاریخ بر روى صفحات لجن مالى شده‌‏اى را که به نام مرزهاى جغرافیایى در بین ممالک اسلامى عَلَم کرده‌‏اند، هرگز قبول نداریم .
با افراد و کشورها تا آن زمانى که علیه کفر “یعنى اسراییل” بجنگند ما نیز همراه و همکار خواهیم بودو اکنون برادران سوری‌مان در این جهت هستند و ما هم در کنارشان هستیم و با این برادران همکارى مى‏‌کنیم و مى‏‌جنگیم و اعتقاد داریم که انقلاب اسلامى را باید به جهان صادر کنیم .

این حرکت جدید ما نیز در منطقه نه صرفا به عنوان یک حضور سمبلیک و صورى است، بلکه حضور ما در این منطقه، عمل نیز در پى دارد.

با اسرائیل وارد جنگ خواهیم شد و عملیات‏مان را علیه آنها شروع خواهیم کردهرکس با ماست “بسم‌‏اللّه”هرکس با ما نیست، خداحافظ.

ما با ایمانمان مى‌‏جنگیم؛ جنداللّه با ایمانش مى‏‌جنگد.بگذار بوق‏‌هاى تبلیغاتى رسانه‏‌هاى صهیونیستى و سران اسرائیل به ما بگویند شما براى خودکشى آمده‌‏ایدما ثابت مى‏‌کنیم که خون ما باعث خواهد شد که سرزمین‏‌هاى مقدس اسلامى از دست امپریالیزم آمریکا و این رژیم غاصب و فاسد صهیونیستى آزاد بشود
ما نیز به یارى خدا هر شهرى را که توسط اسرائیلى‌‏ها محاصره شده، با در محاصره انداختن نیروهاى دشمن آزاد خواهیم کرد و اسرائیل را به سقوط مى‏‌کشانیم.

روزى را نزدیک خواهیم کرد که اسرائیل چنان بترسد و در فکر این باشد که مبادا از لوله سلاحمان، به جاى گلوله، پاسدار بیرون بیایدباشد که ما شبانگاهان بر سرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازى که شب و روز برایشان معنا نداردو باشد آنجایى به هم برسیم که با گرفتن هزاران اسیر از صهیونیست‏‌ها به جهانیان ثابت کنیم که ما به اتکا به سلاح ایمان‏مان مى‏‌جنگیم
نه به اتکاى هواپیما، نه با موشک‏‌هاى سام، نه با تانک، نه با توپ، نه با آتش جنگ‏‌افزارهاى مادى‏‌مان
ان‏شاءاللّه »
۱۳۶۱/۳/۲۸ – سوریه، پادگان زبدانی

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت