پنج شنبه،۱۶فروردین۱۳۹۷
کد: 166806
قابل توجه نیروهای امنیتی و قضایی:

عنصر فعال در فتنه ها به فکر ایجاد فتنه ای دیگر!/آیا تاج زاده دوباره بازداشت می شود؟

 

اینک سوال از نیروهای امنیتی و قضایی این است که چرا در مقابل کسی که سوابق ننگین و عملکرد ساختارشکنانه اش مثل روز برای همه روشن و همچنین با این صراحت، در زیر سوال بردن نظامی که با خون هزاران شهید آبیاری شده، هیچ ابایی ندارد، سکوت کرده،هیچ اقدامی نکرده و فقط نظاره گر صحنه اند؟!مسامحه و تساهل با این گونه افراد هتاک تا کی....!؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،”مصطفی تاج زاده” عضو سازمان منحله مجاهدین (انقلاب) و از بازداشتی های فتنه ۸۸ که در سال ۹۵ از زندان آزاد شد، مدتی است، تبدیل به یک عنصر فعال و به تحریک اصلاح طلبان مشغول است و با زیر سوال بردن ارکان نظام اسلامی در حال “انتقام” از نظام می باشد.

عنصر فعال در فتنه ها به فکر ایجاد فتنه ای دیگر/آیا تاج زاده دوباره بازداشت می شود؟
بنابر این گزارش، وی در مصاحبه با ویژه نامه نوروزی نشریه “صدا” در اظهاراتی ساختارشکنانه،آشوب و اغتشاشات را برای جناح خود (اصلاح طلبان) یک فرصت دانسته و می گوید:اینها فهمیدند که با زدن اصلاح طلبان مردم رفتند به سمت کسانی که تخصصشان زدن کل نظام است!حالا اینها فهمیدند باید فضا را باز کنند و خودشان از پس آنها برنمی آیند.من معتقدم همین فضای بعد از اتفاقات دی ماه ۹۶، را می شود به نفع “اصلاحات” استفاده کرد!
اینها اگر عقلشان برسد دیگر نباید روزنامه سازندگی (ارگان حزب کارگزاران) را به سرنوشت روزنامه آقای قوچانی دچار کنند!زور تندروها دیگر به جامعه نمی رسد! نمونه اش همین اعتراضات به “حجاب اجباری” بود! ولی حالا جامعه کوتاه نمی آید که من امیدوارم جامعه کوتاه بیاید و…!تاج‌زاده همچنین در توئیتی نوشته بود: قبل از اینکه فرصت از دست برود و مانند سال ۹۰ تحریم بانکی و نفتی افزایش یابد، رهبری دست دولت را برای بازی برد- برد در منطقه باز بگذارد تا میهن و مردم با تنگناهای جدید مواجه نشوند.
وی البته توضیح نداده که آیا قرار بوده با برجام تحریم‌ها کمتر شود یا افزایش یابد و اکنون که برجام نقض شده و ازسوی دیگر آمریکای بزک شده توسط مدعیان اصلاح‌طلبان، آن روی خباثت‌آلود و شیطانی خود را به نمایش گذاشته، آیا اصلاح‌طلبان باید از مردم عذرخواهی کنند و به بی‌درایتی خود اعتراف نمایند یا در خدمت وزارت خارجه و سازمان سیای ترامپ، نسخه مذاکره و امتیازدهی جدید را بپیچند.البته وی در روزهای پایانی سال گذشته  هم پرده از نفاق اصلاح طلبان برداشته و گفته بود: اکثر اصلاح طلبان اعتقادی به جمهوری اسلامی وولایت فقیه ندارند، ازگذشته پشیمانند، معتقد به برجام منطقه ای هستند!که احدی از اصلاح طلبان به این اظهارات وی کوچکترین اعتراضی نکردند!

عنصر فعال در فتنه ها به فکر ایجاد فتنه ای دیگر!/آیا تاج زاده دوباره بازداشت می شود؟

شایان ذکر است:مصطفی تاج زاده در حادثه کوی دانشگاه (۱۸ تیر ۷۸) به عنوان معاون سیاسی وزیر کشور دولت اصلاحات، یکی از عناصر فتنه‌گری بود که دائماً بین وزارت کشور و کوی در حال رفت‌وآمد بود و سخنرانی‌های عجیبش موجب شد بعدها تعدادی از صاحب‌نظران و نمایندگان مجلس بگویند: «حوادث کوی دانشگاه از داخل وزارت کشور هدایت می‌شد.»

عنصر فعال در فتنه ها به فکر ایجاد فتنه ای دیگر/آیا تاج زاده دوباره بازداشت می شود؟

وی در ایام فتنه ۷۸، وقتی معترضین برای تسخیر وزارت کشور به سمت خیابان فاطمی رفته و درب بزرگ آهنی وزارت کشور را از جا کندند، تاج‌زاده به میان آنها آمد در وسط حیاط وزارت کشور یک صندلی گذاشت و به این جماعت که حدوداً ۵۰۰ الی ۶۰۰ نفری می‌شدند گفت: «شما چرا آمده‌اید اینجا؟ شما چرا در وزارت کشور را از جا می‌کنید؟ اینجا که مال شماست. شما باید جای دیگری بروید و در آنجا را بکنید.» و پای بلندگوی دستی مدام می‌گفت: “اینجا متعلق به خود شماست و شما اشتباهی آمده‌اید!

عنصر فعال در فتنه ها به فکر ایجاد فتنه ای دیگر/آیا تاج زاده دوباره بازداشت می شود؟

این سخنان تاج‌زاده جهت مسیر معترضان را از خیابان فاطمی به سمت خیابان فلسطین تغییر داد و معترضان را تحریک و راهی به سمت بیت رهبری کرد!

وی همچنین در دوران مسئولیت در وزارت کشور گفته بود:ما اگر جایش باشد، از هر فاشیستی فاشیست تریم! و یا در اظهارنظر عجیب دیگری چندی پیش گفته بود:من در انقلاب ۵۷ شرکت فعال داشتم و اعتراف می کنم که بزرگترین انتقادی که امروز در پاسخ دادن به آن دشواری دارم، این است که چرا به اندازه کافی تلاش نکردیم که با “شاه” به مصالحه برسیم و با “اصلاحات” کشور را پیش ببریم!

عنصر فعال در فتنه ها به فکر ایجاد فتنه ای دیگر/آیا تاج زاده دوباره بازداشت می شود؟

 

ناگفته نماند، در جریان دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاج‌زاده از فعالان اصلی فتنه بود و در این زمینه از هیچ تلاشی فروگذار فروگذاری نکرد و به همین خاطر بازداشت و  به تحمل ۷ سال حبس، محکوم شد.


اینک سوال از نیروهای امنیتی و قضایی این است که چرا در مقابل  کسی که سوابق ننگین و عملکرد ساختارشکنانه اش مثل روز برای همه روشن  و همچنین با این صراحت، در زیر سوال بردن نظامی که با خون هزاران شهید آبیاری شده، هیچ ابایی ندارد، سکوت کرده،هیچ اقدامی نکرده و فقط نظاره گر صحنه اند؟!مسامحه و تساهل با این گونه افراد هتاک تا کی….!؟

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت