شنبه،۱۸فروردین۱۳۹۷
کد: 166933

آخرین جزئیات واژگونی اتوبوس ولوو/ ۱۱ کشته و زخمی

 

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: برابر بررسی‌های اولیه عدم توانایی درکنترل وسیله نقلیه علت واژگونی اتوبوس ولوو در محور کرمان ـ یزد بوده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان کرمان اتوبوس کرمان تهران در ۶۶ کیلومتری محور کرمان یزد و در استان یزد در ساعت حدود ۲۲ دچار حادثه شده است و بر اثر این حادثه تعدادی از هوطنان جان خود را از دست دادند.

وی با اشاره به اینکه در این حادثه ۴ نفر کشته و ۷ نفر زخمی شدهاند گفت: مصدومین به نزدیک‌ترین بیمارستان منتقل شدند و در حال درمان هستند.

رئیس مرکز مدیریت راه‌های استان کرمان با بیان اینکه این اتوبوس متعلق به شرکت اتوبوسرانی عدل تعاونی ۷ کرمان است افزود: اطلاعات تکمیلی در رابطه با دلایل واژگونی اتوبوس متعاقبا اعلام می‌شود.

سرهنگ نادر رحمانی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا با اعلام خبر فوق اظهار داشت: حدود ساعت ۲۲ شب گذشته-جمعه ۱۸ فروردین- در کیلومتر ۶۶ محور کرمان ـ یزد یک دستگاه اتوبوس ولوو با ۲۵ مسافر واژگون شد که در پی آن ۴ نفر کشته و ۷ نفر مجروح شدند.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: این اتوبوس متعلق به شرکت تعاونی ۷ عدل تهران بود و به سمت تهران در حال حرکت بود.

این مقام ارشد راهور ناجا در خصوص علت این حادثه اعلام کرد: برابر بررسی های اولیه کارشناسان پلیس راه، عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه علت این حادثه بوده است.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت