دوشنبه،۲۷فروردین۱۳۹۷
کد: 167615

مرگ پسربچه تهرانی داخل دیگ قرمه سبزی!

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،پسر ۴ ساله با سقوط در دیگ قرمه سبزی رستوران مادرش به کام مرگ فرو رفت و پدرش از مادرش به اتهام قتل عمد شکایت کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،پسر ۴ ساله با سقوط در دیگ قرمه سبزی رستوران مادرش به کام مرگ فرو رفت و پدرش از مادرش به اتهام قتل عمد شکایت کرد.

 ۲۷ اسفند ماه سال گذشته مسئولان بیمارستان شهید مطهری در تماس با ماموران ۱۴۵ ونک از مرگ مرموز پسر چهار ساله ای به دلیل شدت سوختگی خبر دادند. بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس محسن مدیر روستا از شعبه ششم دادسرای امور جنایی برای بررسی علت مرگ تلخ این کودک وارد عمل شدند.

کارآگاهان در گام نخست به سراغ پدر این کودک رفتند و وی گفت: من و همسرم سه سال پیش از هم جدا شدیم و پسرم چند روز را با من زندگی می کرد و چند روز با مادرش بود تا این که ساعت ۲۰ شامگاه ۲۶ اسفند ماه پسرم را به مادرش تحویل دادم اما پس از دو ساعت از بیمارستان با من تماس گرفتند و از سوختگی اش خبر دادند.کارآگاهان دراین مرحله پی بردند که مادر این پسر بچه ۴ ساله در فلکه دوم تهرانپارس یک رستوران دارد و پسرش به خاطر افتادن در دیگ قرمه سبزی دچار سوختگی شدید شده است.

مادر پسر کوچولو نیز به ماموران گفت: وقتی پسرم را از پدرش تحویل گرفتم برای خرید به بیرون از رستوران رفتم اما وقتی بازگشتم متوجه افتادن پسرم داخل دیگ قرمه سبزی شدم. پدر این کودک با اعلام شکایت از همسرش به دلیل قتل عمد پسرش از بازپرس پرونده خواست تا تحقیقات ویژه در این پرونده معمایی آغاز شود. بنا به این گزارش، تجسس های پلیسی برای افشای راز این سقوط مرگبار در دیگ قرمه سبزی به دستور بازپرس محسن مدیر روستا در اداره ۱۰ پلیس آگاهی تهران ادامه دارد.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت