جمعه،۷اردیبهشت۱۳۹۷
کد: 168056
«یادی که در دلهاهرگز نمی میردیادشهیدان است»

جمعه های شهدایی احرار/ وصیت نامه شهید موسی معین لشکاجانی، شهرستان رودسر

 

شهید موسی معین لشکاجانی: در مرگم گریه کم کنید ، اگر شهید شدم مرا در مزار شهید جواد دفن کنید برای اینکه او احساس تنهایی نکند .

گروه ایثارو مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل در ادامه معرفی شهدای والامقام استان گیلان (جمعه های شهدایی احرار) و این هفته نگاه دل شما همسفران رابه وصیت نامه شهید موسی معین لشکاجانی، شهرستان رودسر جلب می نماید.

 

بسم الله الرحمن الرحیم

درود بر شهیدان تاریخ  پرفراز و نشیب اسلام که برای استمرار توحید حرکت کردند و شربت شهادت نوشیدند ، زمانی فرا رسیده است که رسالت خود را نسبت به خدا و خلق ادا نمایم امید بر اینکه با توسل به خداوند بتوانیم تمام دشمنان اسلام و مسلمین را از کشورمان خارج کنیم و این یکی از وظایف هر مسلمان است که با تجاوز به اسلام در مقابل هر تجاوز گر ایستاده و تا آخرین نیرو آنان را نابود و از میهن اسلامیمان اخراج کنند . زمانی فرا رسیده که با یورش متجاوزان عراقی که از هیچ گونه عمل غیر اسلامی و غیر انسانی مضایقه نمی کنند

و برای پدر و مادر مسئله ای دارم و آن اینکه وظیفه هر مسلمان است که در دوران  با قیام پیامبر گونه امام را یاری کند و اگر چنین نمی کردند انقلاب اسلامی و امام خمینی کبیر پایان می پذیرفت .

( شما برای من ناراحت نباشید من تعلق به شما ندارم من به خدا تعلق دارم ) (انا لله و انا الیه راجعون )

در مرگم گریه کم کنید ، اگر شهید شدم مرا در مزار شهید جواد دفن کنید برای اینکه او احساس تنهایی نکند .

برادران مسئول سعی کنید از تفرقه دوری کنید همیشه بینتان وحدت وجود داشته باشد ، بر تبلیغات اسلامی هر چه بیشتر بکوشید و انقلابتان را به همه جهان صادر کنید .

خدایا برادران رزمنده را هرچه زودتر پیروز بگردان

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت