جمعه،۱۴اردیبهشت۱۳۹۷
کد: 168193
«یادی که در دلهاهرگز نمی میردیادشهیدان است»

جمعه های شهدایی احرار/ شهیدسجاد طاهرنیا خطاب به فرزندش نوشت: با اینکه خیلی دوست داشتم ببینمت اما نشد

 

شهید سجاد طاهرنیا از خطه سر سبز شمال یک روز پس از عاشورای حسینی در دفاع از حرم حضرت زینب(س) خون پاکش به زمین ریخت و برای همیشه روزی خور درگاه حضرت حق شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،به نقل از همسر شهید مدافع حرم سجاد طاهرنیا که فرمودند: محمد حسین ساعت یک ونیم صبح  پانزدهم مهر ۹۴ به دنیا اومد، من احساس می‌کردم که به دنیا اومدن محمد مثل یک معجزه میمونه، اما نمی‌دونستم که این قضیه از کجا آب میخوره، تا اینکه وقتی پدرشون زنگ زدند من خبر تولد محمد حسین رو به ایشون دادم.

ایشون بهم گفتند: محمد حسین چه ساعتی به دنیا اومدند؟ گفتم: ساعت یک و نیم نصفه شب، گفتند: من اون موقع تو حرم حضرت رقیه (سلام الله علیها) بودم و دعا می‌کردم و یک حالات خیلی خوشی هم داشتم حتی تو وصیت‌نامشون هم نوشته بودند.آقا سجاد خیلی دوست داشتند که محمد حسین رو ببینند حتی تو وصیت‌نامشون هم خطاب به محمد حسین نوشتند، با اینکه خیلی دوست داشتم ببینمت اما نشد، چون من صدای کمک خواستن بچه شیعیان رو می‌شنیدم و نمی‌توانستم به صدای کمک خواستن آنان جواب ندهم.

واقعا دل مهربون و رئوفی داشتند، واقعا نتوانستند آن همه غربت و مظلومیت بچه شیعیان را و مظلومیت خود حضرت را تاب بیاورند که نهایت منجر شد به وصالشون به شهادتشون و هم به آرزوی دیرینشون برسند./نویدشاهد

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت