جمعه،۱۱خرداد۱۳۹۷
کد: 169910
افتتاحیه با پرسپولیس در مشهد و میزبانی استقلال؛

برنامه کامل فصل ۹۸-۹۷ لیگ برتر

 

برنامه کامل مسابقات لیگ هجدهم فوتبال ایران با انجام قرعه‌کشی اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،مراسم قرعه‌کشی لیگ بازی‌های لیگ هجدهم(فصل ۹۸-۹۷) فوتبال ایران از ساعت ۲۲:۰۵ امشب در سالن همایش‌های بین المللی راضی تهران برگزار شد که تیم‌های شرکت کننده در این مسابقات برنامه هفته اول تا سی‌اُم(پایانی) و حریفان‌شان را شناختند.

شروع مسابقات  فصل جدید لیگ برتر فوتبال ایران از روز چهاردهم مردادماه خواهد بود که برنامه تمام بازی‌های لیگ هجدهم به تفکیک هفته‌ها و تعیین دقیق میزبان(تیم سمت راست) و مهمان(تیم سمت چپ) تا هفته پانزدهم(نیم‌فصل اول) به شرح زیر اعلام شد:

* هفته اول:

پدیده مشهد- پرسپولیس(افتتاحیه)
سایپا تهران- سپیدرود رشت
گسترش فولاد تبریز- استقلال خوزستان
نساجی مازندران- ذوب‌آهن اصفهان
نفت مسجدسلیمان- تراکتورسازی تبریز
استقلال تهران- پیکان تهران
فولاد خوزستان- پارس جنوبی جم
سپاهان اصفهان- صنعت نفت آبادان

* هفته دوم:

سپیدرود- سپاهان
صنعت نفت آبادان- گسترش فولاد
ذوب‌آهن- استقلال تهران
استقلال خوزستان- پدیده
پیکان- سایپا
پارس جنوبی- نفت مسجدسلیمان
تراکتورسازی- نساجی مازندران
پرسپولیس- فولاد خوزستان

* هفته سوم:

گسترش فولاد- سپیدرود
سایپا- ذوب‌آهن
پدیده- صنعت نفت
نفت مسجدسلیمان- فولاد خوزستان
استقلال تهران- تراکتورسازی
استقلال خوزستان- پرسپولیس
نساجی مازندران- پارس جنوبی جم
سپاهان- پیکان

* هفته چهارم:

سپیدرود- پدیده
پیکان- گسترش فولاد
ذوب‌آهن- سپاهان
تراکتورسازی- سایپا
پرسپولیس- نفت مسجدسلیمان
پارس جنوبی- استقلال تهران
صنعت نفت- استقلال خوزستان
فولاد- نساجی مازندران

* هفته پنجم:

استقلال خوزستان- سپیدرود
گسترش فولاد- ذوب‌آهن
پدیده- پیکان
سایپا- پارس جنوبی
نساجی- نفت مسجدسلیمان
سپاهان- تراکتورسازی
استقلال تهران- فولاد خوزستان
صنعت نفت آبادان- پرسپولیس

* هفته ششم:

سپیدرود- صنعت نفت
تراکتورسازی- گسترش فولاد
ذوب‌آهن- پدیده
فولاد- سایپا
نفت مسجدسلیمان- استقلال
پرسپولیس- نساجی
پارس جنوبی- سپاهان
پیکان- استقلال خوزستان

* هفته هفتم:

پرسپولیس- سپیدرود
گسترش فولاد- پارس جنوبی
استقلال خوزستان- ذوب‌آهن
پدیده- تراکتورسازی
سایپا- نفت مسجدسلیمان
نساجی- استقلال تهران
سپاهان- فولاد خوزستان
صنعت نفت آبادان- پیکان

* هفته هشتم:

پیکان- سپیدرود رشت
فولاد خوزستان- گسترش فولاد
ذوب‌آهن- صنعت نفت آبادن
پارس جنوبی- پدیده
نساجی- سایپا
نفت مسجدسلیمان- سپاهان
تراکتورسازی- استقلال خوزستان
استقلال- پرسپولیس

* هفته نهم:

سپیدرود- ذوب‌آهن
گسترش فولاد- نفت مسجدسلیمان
پدیده- فولاد خوزستان
سایپا- استقلال تهران
صنعت نفت- تراکتورسازی
پرسپولیس- پیکان
استقلال خوزستان- پارس جنوبی
سپاهان- نساجی

* هفته دهم:

تراکوترسازی- سپیدرود
نساجی- گسترش فولاد
ذوب‌آهن- پیکان
نفت مسجدسلیمان- پدیده
سایپا- پرسپولیس
استقلال تهران- سپاهان
پارس جنوبی- صنعت نفت
فولاد خوزستان- استقلال خوزستان

* هفته یازدهم:

پرسپولیس- ذوب‌آهن
سپاهان- سایپا
استقلال خوزستان- نفت مسجدسلیمان
پیکان- تراکتورسازی
گسترش فولاد- استقلال تهران
سپیدرود- پارس جنوبی
پدیده- نساجی
صنعت نفت- فولاد

* هفته دوازدهم:

فولاد خوزستان- سپیدرود رشت
سایپا- گسترش فولاد تبریز
تراکتورسازی- ذوب‌آهن
استقلال تهران- پدیده
سپاهان- پرسپولیس
نفت مسجدسلیمان- صنعت نفت
نساجی- استقلال خوزستان
پارس جنوبی- پیکان

* هفته سیزدهم:

پدیده- سایپا
سپیدرود- نفت مسجدسلیمان
پرسپولیس- تراکتورسازی
استقلال خوزستان- استقلال تهران
ذوب‌آهن- پارس جنوبی
گسترش فولاد- سپاهان
صنعت نفت- نساجی
پیکان- فولاد

* هفته چهاردهم:

نساجی- سپیدرود
فولاد- ذوب‌آهن
سپاهان- پدیده
پارس جنوبی- تراکتورسازی
گسترش فولاد- پرسپولیس
استقلال تهران- صنعت نفت
سایپا- استقلال خوزستان
نفت مسجدسلیمان- پیکان

* هفته پانزدهم:

پدیده- گسترش فولاد
صنعت نفت- سایپا
ذوب‌آهن- نفت مسجدسلیمان
سپیدرود- استقلال تهران
پرسپولیس- پارس جنوبی
استقلال خوزستان- سپاهان
پیکان- نساجی مازندران
تراکتورسازی- فولاد

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت