جمعه،۱۸خرداد۱۳۹۷
کد: 170325

دلسوزی بی‌بی‌سی برای نیروهای کشته شده داعش/ هلاکت در سوریه؛ شایعه‌سازی در ایران+عکس

 

اخیرا رسانه‌های ضدانقلاب مدعی شد‌ه‌اند یک جوان عرب خوزستانی در زندان کشته شده است؛ در حالی که پس از حمله گروهک تروریستی تکفیری «تحریر الشام» به ادلب سوریه در بین کشته‌شدگان، تصاویر فردی خوزستانی به‌نام حاتم مرمزی نیز دیده می‌شود​.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،اخیرا سایت‌ها و رسانه‌های ضدانقلاب از جمله بی‌بی‌سی با انتشار خبری مدعی شد‌ه‌اند یک جوان عرب خوزستانی به‌نام «حاتم مُرمزی» در زندان‌های ایران کشته شده است و سعی دارند از این طریق احساسات مردم خوزستان را تهییج کنند.

 

 

این در حالی است که طی دو روز گذشته گروهک تروریستی تکفیری «تحریر الشام» در سایت‌های رسمی خود اعلام کرده که به یکی از مقرهای نظامی (معسکر سلقین) در ریف ادلب سوریه حمله کرده که در این حمله تعدادی از عناصر داعشی کشته و زخمی شده‌اند.

دربین کشته شدگان که تصاویر آنان توسط سایت خبری تحریر الشام منتشر شده است، تصاویر فردی خوزستانی بنام حاتم مرمزی دیده می‌شود​.

 

 

«حاتم مرمزی» در سال ۹۵ به اتهام ارتباط با داعش و عضویت در گروه هکرهای جیش الاخلافه الاکتروتی دستگیر شده بود و سال گذشته پس از آزادی جهت پیوستن به گروهک داعش از کشور خارج شده بود اما برخی سایت‌های ضد انقلاب قصد تفرقه‌افکنی و وارونه‌نمایی در این قضیه دارند.

تصویر زیر مربوط به حاتم مرمزی درحال نمایش علامت داعش در ایران است.

 

 

تصاویر زیر مربوط به حاتم مرمزی پس از آزادی و ملحق شدنش به گروهک داعش در سوریه است.

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت