شنبه،۱۹خرداد۱۳۹۷
کد: 170514
از تاریخ 1397/03/20 ساعت 10 صبح قابل اجرا است

شرایط فروش سایپا اعلام شد؛ تحویل فوری به مناسبت عید سعید فطر+ جدول

 

سایپا شرایط فروش فوری محصولات خود را اعلام کرده است. با نزدیک شدن به عید سعید فطر کمپانی های مختلف یکی پس از دیگری شرایط فروش ویژه محصولات خود را اعلام می کنند. این شرایط فروش که به شرح جدول زیر است از تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ ساعت ۱۰ صبح قابل اجرا است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،سایپا شرایط فروش فوری محصولات خود را اعلام کرده است. با نزدیک شدن به عید سعید فطر کمپانی های مختلف یکی پس از دیگری شرایط فروش ویژه محصولات خود را اعلام می کنند. این شرایط فروش که به شرح جدول زیر است از تاریخ ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ ساعت ۱۰ صبح قابل اجرا است. لازم به ذکر از تاریخ فوق الذکر کلیه شرایط پیش فروش قبلی از محل شرکت قطع و به شرایط جاری تغییر خواهد یافت.

در لیست مربوط به شرایط فروش سایپا به خودروهای پراید ۱۱۱ و ۱۳۱ تخفیفی تعلق نگرفته و این خودرو ها ظرف مدت ۴۵ روز پس از پذیرش سفارش به دست خریدار خواهند رسید. اما پراید ۱۵۱، تیبا بنزینی، تیبا دوگانه سوز، تیبا هاچ بک و ساینا همگی به تناسب قیمت از ۲۵۰ هزار تومان تا یک میلیون تومان تخفیف خورده و ۳۰ روز پس از پذیرش سفارش به دست خریدار خود می رسند. کراس اوور چانگان CS35 آخرین خودروی این لیست نه گانه است که بدون داشتن هیچ گونه تخفیفی ظرف مدت ۳۰ روز به خریدار تحویل داده می شود.

خودرو قیمت (تومان) تخفیف (تومان) زمان تحویل
پراید ۱۱۱ ۲۱/۳۲۴/۰۰۰ ۴۵ روز پس از پذیرش
پراید ۱۳۱ ۲۱/۳۶۱/۰۰۰
پراید ۱۵۱ ۲۱/۴۷۳/۰۰۰ ۲۵۰/۰۰۰ ۳۰ روز پس از پذیرش
تیبا بنزینی ۲۵/۶۲۳/۰۰۰ ۳۰۰/۰۰۰
تیبا دوگانه سوز ۲۷/۱۲۳/۰۰۰ ۲۵۰/۰۰۰
تیبا هاچ‌بک ۲۸/۰۰۵/۰۰۰ ۴۰۰/۰۰۰
ساینا ۲۸/۹۸۹/۰۰۰ ۲۵۰/۰۰۰
آریو اتوماتیک ۶۲/۷۴۶/۰۰۰ ۱/۰۰۰/۰۰۰
چانگان CS35 ۷۴/۹۵۲/۰۰۰

چانگان CS35 که گران ترین خودروی لیست موجود است  یک کراس اوور شهری جمع و جور و تقریبا بی نقص در طراحی ظاهری محسوب می شود. این مدل از چانگان با موتور ۱٫۶ لیتری با قدرت ۱۲۵ اسب بخار و گشتاور ۱۶۰ نیوتن متر و گیربکس چهار سرعته اتوماتیک با انتقال نیرو به چرخ های جلو، خودرو چندان سریعی به حساب نمی آید به طوری که شتاب صفر تا صد چانگان CS35 در برخی منابع حدود ۱۴٫۵ ثانیه ذکر شده است. از جمله تجهیزات رفاهی CS35 مونتاژی می توان به سنسور نور، کروزکنترلی، دکمه های تنظیم صدا از روی فرمان، صندلی شش حالته راننده، تودوزی چرم، آینه های تاشو برقی، چراغ های جلو با قابلیت تنظیم ارتفاع چراغ و سانروف اشاره کرد.

شرایط فروش سایپا

چانگان CS35

آریو اتوماتیک خودروی دیگری از لیست تازه شرایط فروش سایپا است که پس از چانگان CS35 گران قیمت ترین محصول ارائه شده از سوی سایپا در شرایط فروش فوری جدید است. این خودرو به یک موتور  ۴ سیلندر به حجم ۱٫۶ لیتر مجهز بوده و توان تولید ۱۱۲ اسب بخار قدرت و ۱۵۱ نیوتن متر گشتاور را داراست. این محصول سایپا از امکاناتی نظیر چراغ‌ های همراه تا منزل، چراغ‌ های ‪LED‬ عقب، آینه‌ های جانبی برقی، سیستم روشنایی روز، سانروف، پاور ویندوز، صندلی‌ های چرمی، سیستم صوتی رادیو با پخش ‪CD‬، ‪DVD‬ به همراه ورودی ‪USB‬ و شش اسپیکر با قابلیت کنترل از روی فرمان، سیستم تهویه مطبوع اتوماتیک، سنسور دنده عقب، دوربین عقب و سیستم ضد سرقت برخوردار است.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت