شنبه،۱۹خرداد۱۳۹۷
کد: 170517
مریم بخشی جای مسعود رهنما را در گیلان گرفت

انتصاب اولین مدیرکل زن استانی تاریخ ورزش ایران در گیلان

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،وزیر ورزش و جوانان در حکمی مریم بخشی را به عنوان مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،وزیر ورزش و جوانان در حکمی مریم بخشی را به عنوان مدیر کل ورزش و جوانان استان گیلان منصوب کرد.

 وزارت ورزش و جوانان ، ۳۱ مدیر کل استانی دارد که در سه سطح تقسیم شده اند و استان گیلان در سطح یک استان های کشور قرار گرفته است.

در سال های اخیر مسعود رهنما که یکی از پیشکسوتان کاراته است، به عنوان مدیرکل این استان فعالیت می کرد؛ اما اخیرا برای او حاشیه هایی به وجود آمد که باعث برکناری اش شد.

حالا مسعود سلطانی فر در اقدامی جالب توجه برای اولین بار یک زن را به سمت مدیرکل ورزش استان گیلان برگزیده تا در این بخش تابوشکنی صورت بگیرد.

مریم بخشی ۳۷ ساله ، کارشناس ارشد رشته تربیت بدنی و دانشجوی دکتری این رشته است و به مدت ۱۵ سال سمت های مدیریتی در سطح هیات ، شهرستان و معاونت اداره کل ورزش و جوانان گیلان را بر عهده داشته است.

از این پس ورزش گیلان زیر نظر مریم بخشی فعالیت خواهد کرد و باید دید او در اولین تجربه مدیریت یک زن در ورزش یک استان چه عملکردی خواهد داشت.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت