جمعه،۲۵خرداد۱۳۹۷
کد: 170867
خطیب نماز عید سعید فطررشت تاکیدکرد؛

رعایت انجام امور با در نظر گرفتن رضای الهی

 

خطیب نماز عید سعید فطر با تأکید بر رعایت انجام امور با در نظر گرفتن رضای الهی گفت: تقوا توشه‌ای است که انسان را ایمن و وی را به سرانجام مقصود می‌رساند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، حجت‌الاسلام‌والمسلمین رسول فلاحتی صبح امروز در خطبه‌های پس از نماز عید سعید فطر در مصلای رشت با اشاره به طرح FATF و لزوم توجه قوه مقننه نسبت به آن  اظهار کرد: این طرح در سال ۲۰۰۱ توسط خزانه‌داری آمریکا مطرح شد درحالی‌که ایران مبارزه با پول‌شویی را از مدت‌ها پیش مطرح و اقدامات مقابله‌ای را در رابطه با آن  پیش‌گرفته است.

وی با بیان اینکه آمریکا تلاش می‌کند تا FATF را در کشورهای اسلامی مانور دهد و بتواند دسیسه‌های را با آن در پیش بکشد افزود: نمایندگان باید جوانب این پروسه جهانی را بیشتر درک کنند تا جریان این پرسه همچون ۲۰۳۰ برای رهبری دغدغه نسازد.

 امام‌جمعه رشت بیان کرد: این طرح نقشه و دسیسه استکبار جهانی و صهیونیسم است و نمایندگان مجلس باید در قانون‌گذاری دقت لازمه را داشته باشند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به شهادت شهید چمران بیان کرد: سالروز شهادت شهید چمران روز اساتید هست و باید گرامی داشته شود.

وی با اشاره به اینکه خداوند رحمت، برکت و مغفرت خود را شامل انسان در ماه مبارک رمضان می‌کند افزود: زمان به‌سرعت در حال گذر است و خوشا به حال کسانی که از ماه مبارک رمضان نهایت استفاده و بد به حال کسانی که نتوانستند ماه مبارک رمضان را درک کنند.

خطیب نماز عید سعید فطر با تأکید بر رعایت انجام امور با در نظر گرفتن رضای الهی گفت: تقوا توشه‌ای است که انسان را ایمن و وی را به سرانجام مقصود می‌رساند.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت