پنج شنبه،۷تیر۱۳۹۷
کد: 171680

ژاپن تنها با دو کارت زرد کمتر نسبت به سنگال، صعود کرد

 

تیم ملی ژاپن با اینکه مقابل لهستان شکست خوردند ولی به دلیل کارت زرد کمتر به مرحله بعد صعود کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل، دیدار تیم‌های لهستان و ژاپن از ساعت ۱۸ و ۳۰ دقیقه به وقت تهران در ورزشگاه ولگوگراد آرنا آغاز شد که با پیروزی یک بر صفر لهستان به پایان رسید. ژاپن به دلیل امتیاز و تفاضل گل مشابه نسبت به سنگال با کارت زرد کمتر به همراه کلمبیا راهی مرحله بعد شد.

گل‌ها: بدنارک ۵۹ برای لهستان
داور: جانی سیکازوه (زامبیا)
اخطار: ماکینو ۶۶ از ژاپن
اخراج: –

ژاپن:
کاواشیما، هیروکی ساکای، یوشیدا، ماکینو، ناگاتومو ، یاماگوچی، شیباساکی، گوتوکی ساکای، اوسامی(تاکاشی اینوی – ۶۵ )، اوکازاکی (اوساکو – ۴۷ ) و یوشینوری موتو ( هاسبه – ۸۲ )

لهستان:
فابیانسکی، ینژیچیک، بدنارک، گیلیگ، برسیاسنکی، گورالاسکی، کریچیواک، گروسیکی، زیلنسکی(تئودورژیک- ۷۹) ، کورزاوا (پژکو – ۸۰ )و لواندوفسکی

شرح نیمه اول
در دقایق ابتدایی لهستان روی دروازه‌ ژاپنی‌ها فشار آورد ولی نتوانست موقعیت آنچنانی ایجاد کند. پس از گذشت زمان ژاپن سوار بر بازی شد و موقعیت‌های خوبی را ایجاد کرد که به واکنش‌های فابیانسکی روبه‌رو شد.

پس از آن بازی متعادل دنبال می‌شد تا اینکه در دقیقه ۳۳ ضربه سر گروسیکی با مهار فوق‌العاده کاواشیما به بیرون فرستاده شد تا به مهمترین لحظه نیمه اول بدل شود.

شرح نیمه دوم
در این نیمه ژاپن تهاجمی کار را آغاز کرد و لهستان میل به ضد حمله داشت، حتی موقعیتی هم نصیب آنها شد که با خروج خوب کاواشیما توپ به لواندوفسکی نرسید.
در دقیقه ۵۹ روی ارسال کورزاوا از سمت چپ میدان، یان بدنارک از ضعف خط دفاعی ژاپن استفاده کرد و گل اول لهستان را به ثمر رساند.

پس از گل ژاپن به حملات خودش ادامه داد تا به گل دست یابد ولی به نتیجه نرسید. ضد حمله‌ای هم نصیب لواندوفسکی شد ولی باز هم این ستاره بایرن‌مونیخ در گل زدن ناکام ماند.
با اینکه ژاپن برای صعود به گل نیاز داشت ولی این تیم لهستان بود که روی دروازه کاواشیما موقعیت ایجاد می‌کرد.

بازی با نتیجه یک بر صفر به سود لهستان به پایان رسید. ژاپنی‌ها که با سنگال امتیاز و تفاضل گل مشابهی داشتند به دلیل کارت زرد کمتر راهی مرحله بعد شدند.

منبع: فارس

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت