دوشنبه،۱۱تیر۱۳۹۷
کد: 171905
برای وحدت

سید حسن خمینی:باید مقاومت به خرج دهیم و هزینه کنیم/ کشتی انقلاب یک ناخدای باتدبیر دارد

 

حجت الاسلام سید حسن خمینی به مناسبت سالگرد شهدای حزب مؤتلفه اسلامی در دیدار با اعضا و خانواده شهدای این حزب، گفت: امروز برای وحدت باید مقاومت به خرج دهیم و هزینه کنیم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل به نقل از جماران، حجت الاسلام سید حسن خمینی به مناسبت سالگرد شهدای حزب مؤتلفه اسلامی در دیدار با اعضا و خانواده شهدای این حزب، گفت: امروز برای وحدت باید مقاومت به خرج دهیم و هزینه کنیم.

وی افزود: ما همه یک ملتیم و در یک کشتی نشسته ایم و واقعا هم دشمنان قسم خورده و جسوری پیدا کرده ایم؛ در هیچ دوره ای کشورهای منطقه حاضر نبودند این مقدار هزینه دهند! دشمنی های آمریکا و رژیم صهیونیستی هم وجود دارد. در چنین شرایطی فکر کردن به برخی مسائل حاشیه ای واقعا بچگانه است. در همین هفت هشت ماه گذشته ببینید دعواهای چپ و راست ما بر سر چیست؟! از این دعواها پیدا است که واقعا یا یک نفوذ جدی رخ داده  و یا اینکه کارها بچگانه شده است.

نوه حضرت امام با اشاره به تدابیر حکیمانه رهبرمعظم انقلاب تصریح کرد: این کشتی یک ناخدای باتدبیر دارد و امروز هم بیش از هر زمان دیگری وجود ایشان مغتنم است.

وی خاطرنشان کرد: برای عبور از انشقاق، شجاعت لازم است؛ باید به سمت ایجاد وحدت عملی برویم و در مقابل اختلاف افکن ها به طور جدی بایستیم.

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت