جمعه،۱۵تیر۱۳۹۷
کد: 171959
«یادی که دردلهاهرگزنمی میردیادشهیدان است»

جمعه های «شهدایی» احرار/ مناجات معلم شهید محمدعلی اکبرخواه گلسفیدی، شهرستان لنگرود

 

محمد علی اکبر خواه گلسفیدی: خدایا تو را به حرمت مولایم مهدی (عج) این تخم های نفاق و این دسته بندی ها را از میان این امت بردار

گروه ایثار و مقاومت پایگاه خبری تحلیلی احرارگی: شهید بزرگوار محمدعلی اکبرخواه تاریخ شهادت: ۲۳/۱۰/۶۵ محل شهادت: شلمچه – عملیات کربلای ۵ تاریخ و محل دفن: ۲۸/۱۰/۶۵ روستای گل سفید

وصیت نامه: رب اشرح لی صدری و یسرلی امری و احلل عقده من لسانی یفقهوا قولی بار الها شرح صدرم عطا فرما و کار مرا اسان گردان و گره زبانم را بگشا تادیگران سخنم را گوش دهند و حرفهایم را بفهمند. ای خداوند کریم به اقیانوس بی منتهای کرامتت ما را ببخش که غیبت می کنیم و از دیگران بد می گوییم و خود را رشید جلوه می دهیم.

سلام به پیشگاه خداوند تبارک و تعالی و سلام بر پیامبران عظیم الشان بالاخص حضرت محمد مصطفی (ص) که طی ۲۳ سال تلاش مکتب حیات بخش اسلام تنها دین مقبول الهی را بر بشریت عرضه فرمود. سلام بر اوصیاءا مهدی (عج) و سلام بر نایب بر حقش امام امت خمینی کبیر و سلام بر امت مبارز و همیشه حاضر در صحنه.

خدایا می دانم و تو می دانی حضورم در جبهه های نور علیه ظلمت فقط و فقط جهت رضای توست جهت یاری اسلام و لاغیر. اینجانب با هوشیاری کامل و با اختیار و با رغبت تام با شوق فراوان به دیار مولایم مهدی (عج) و به کمک رزمندگان اسلام به جبهه می شتابم.

خدایا راضیم به رضایت ولی چه کنیم گناهکاریم و رو سیاه.

خدایا ما را ببخش که بعد از این همه خون پاک عزیزانت، شهیدانت و با این همه تلاش مستمر امامت خمینی کبیر باز با کسانی پیوند دوستی داریم که هنوز از روابط طاغوت هجرت نکرده اند.

خدایا تو می دانی که امام ما خوب رهبری است ولی ما رهروان خوبی نیستیم .

خدایا تو را به حرمت مولایم مهدی (عج) این تخم های نفاق و این دسته بندی ها را از میان این امت بردار و اما از شما امت حزب الله تقاضا دارم که خطبه ۵۰ از نهج البلاغه به فرمایش مولای متقیان حضرت علی (ع) را عنایت فرمایید که دنباله روی دسته بندیها و جناح بندی ها انسان را به کجا می کشاند.

خدایا ما را ببخش که در افعالمان تنها خود را محور قرار می دهیم نه خدا را. در آنجایی که مرگ چیزی است که نمی توان آن را به فراموشی سپرد همیشه چون سایه در تعقیب انسان است،

لذا چندخطی به عنوان وصیت نامه که بر هر فرد مسلمان لازم است می نویسم تا ۱٫ هدفم ۲٫ قاتلینم ۳٫ وارثین خود را مشخص نمایم.

و اما هدفم پشتیبانی از اسلام در خط ولایت فقیه است و اما قاتلینم استکبار و کفر جهانی هستند که بارها خداپرستان و توحیدگویان را در طول تاریخ به شهادت رسانیده اند و این بار توسط صدام لعنتی و اما بعد چون نمیتوانیم ساکت باشیم به مانند اصحاب کوفه مورد لعن و نفرین تاریخ شویم لذا وظیفه یاسلامی ما است که با این کفر و الحاد بجنگیم و به حول قوه الهی نصرت با یاران اسلام است و بایداز طریق کربلا به قدس برویم و ان را ازچنگال گرگان صهیونیست نجات دهیم و ان شاالله همین رزمندگان اسلام هستند که فتح قدس را انجام می دهند.اما می دانیم که این جدال اسان نیست اول بایست درون (نفس) را ساخت . جهاد اکبر کرد پس جدل با نفس مقدم است بر جدل با شیطان بیرونی و شیاطین زمان (کفر _استکبار _الحاد _شرک و … ) و شهادت که آرزوی هر شیعه ی علی (ع) است .

زیرا علی (ع) دنیا رااز اب بینی بز پست تر می داند و پیروی از این رهبر بزرگ و سید الشهدا حسین (ع) دنیای به این پستی ارزشی ندارد که بدان دلبستگی داشته باشیم. اما وارثین خود زن و فرزندانم می باشند که باید دست از اسلام و یاری فرزند حسین (ع) یعنی روح الله بر ندارند و از برای من غمگین نباشید زیرا خدای بزرگ سرپرست همه ی بی سرپرستان است..

همسر خوبم هر وقت تنها می شوی و نگران هستی به قران پناه ببر و خداوند اصرار دارد که بنده اش به بهشت داخل شود. و بخوانید قران مجید را و هدایت شوید.

برادران و خواهران همه می توانید در خور توانتان از بی نهایت خرمن هدایت قران بهره مند شوید و به قران دست بیابید و با انس بگیرید تا هدایت شوید. همدمی شما را با قران قطع نکنید تا شما را مومن کند و به خدا نزدیک نماید. اخر قران کلام خداست و بدانید دنیا و هر انچه در آن است وسیله است.

الدنیا مزرعه الاخرت. کشت نمایید برای آخرتتان و دنیا جایگاه امتحان و آزمایش است و از این نعمت دنیا بهره بگیرید برای آخرتتان و از دنیا و ضمایم آن استفادهنمایید برای شناخت و پرستش خداوند متعال و شکرگزار خداوند متعال باشید: (ان هذا امتکم امه واحده و انا ربکم فاعبدون .

اکنون طریفه واحد و دین یگانه شما دین پاک اسلام است و من یکتا پروردگار شما هستم و تنها مرا پرستش کنید. ) و اما یک مطلب با مادر بهتر از جانم دارم که اگر می خواهی خداوند به تو اجر و پاداش خوبی بدهد که ان شا الله می دهد بی تابی نکن به سر و سینه ات نزن فقط به یاد شهدای کربلا و امام حسین (ع) در روز عاشورا گریه کن و از اسیری زینب کبری ناله کن.

مادر جان مرا حلال کن. و از پدر عزیزم می خواهم که مرا حلال کند و از پدرم می خواهم که از تحریکات مردم دوری کند و اجازه ندهد که مردم از خون شهیدان استفاده نمایند و

از برادران تنی کیهان _احمد و احسان میخواهم که مرا ببخشند و از خواهرانم و از دوستان و آشنایان و فامیلین می خواهم که من گناهکار را ببخشند و از همه طلب عفو دارم .خدایا می دانم که می دانی. ظاهرا به مدت ۵ سال نماز و ۶ سال روزه بدهکارم و گناهکارم.

و اگر هر کس از من طلب مادی (پول) دارد بدهید. و اما سفارشم در رابطه با مسائل سیاسی و اجتماعی مثل وصیت همه ی شهدای عزیز است مبنی بر اینکه آزاد فکر نمایید و برای خدا و رضایت او فکرو اقدام نمایید. ( الا بذکر الله تطمئن القلوب. فقط با یاد خدا دلها آرام می گیرد.)

و از روحانیت اصیل جدا نشوید و پیروان خط امامت و ولایت باشید. خمینی عزیز را دوست بدارید و هرگز به روحانیت بد نگویید چون همه ی امورات زندگی و مسائل شرعی ما در دست این حافظان دین است . والسلام . از همه التماس دعا دارم و از همه حلالیت می طلبم .. محمد علی اکبر خواه گلسفیدی

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت