سه شنبه،۱۲تیر۱۳۹۷
کد: 171962
روحانی با جرات برنامه ششم توسعه و قانون امر به معروف را ابلاغ نکرده است

کریمی قدوسی: جلسه اردیبهشت سران قوا مهندسی لاریجانی بود/می‌خواهند تسلیم آمریکا شویم/ بعد از دیدار رهبری به رئیس مجلس گفتم مبادا دیگر از FATF حرف بزنی

 

،عضو کمیسیون امنیت ملی گفت: تمامی این‌ها مهندسی لاریجانی است. آقایان می‌خواهند شرایط را تیره و تار نشان دهند و دل نمایندگان را خالی کنند تا تسلیم آمریکا شویم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،عضو کمیسیون امنیت ملی در گفتگو با #خبرگزاری_دانشجو با اشاره به جلسه سران قوا در اردیبهشت ماه گذشته گفت:
این جلسه نیز طراحی به منظور بررسی لایحه چهار قلوی (لوایح مربوط به FATF) رئیس جمهور بود. تمامی این‌ها مهندسی لاریجانی است.
آقایان می‌خواهند شرایط را تیره و تار نشان دهند و دل نمایندگان را خالی کنند تا تسلیم آمریکا شویم.
بنده پس از جلسه غیرعلنی به آقای لاریجانی گفتم حرف‌های جهانگیری بودار است شما باید خط قرمز‌های برجام اروپایی را به وی یادآوری کنید.
در جلسات همه نمی‌توانند صحبت کنند چرا که معمولا به نحوی جلسه را مهندسی می‌کنند تا افرادی که به قول آقایان معتدل و روحیه تسلیم پذیری دارند حرف بزنند و میدان داری کنند.
🔸متاسفانه آقای لاریجانی جلسات را بسیار مهندسی اداره می‌کند تا به آن جهتی که تمایل دارد جلسه هدایت شود.
🔸روحانی با جرات برنامه ششم توسعه و قانون امر به معروف را ابلاغ نکرده است. اگر این‌ها جرم تلقی شود دیگر هیچ رئیس جمهوری جرات نمی‌کند این گونه مقابل قانون بایستد.
🔸پس از صحبت‌های رهبر معظم انقلاب به لاریجانی گفتم مبادا از این پس صحبتی درباره FATF داشته باشید آقا تکلیف را روشن کردند و در ادامه گفتم باید صراحتا به دولت ابلاغ کنید که لایحه را پس بگیرد. لاریجانی نیز در پاسخ سری تکان داد و گفت: پیگیری می‌کنیم!

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت