یکشنبه،۱۷تیر۱۳۹۷
کد: 172175
هیچ جلسه‌ای در استان از جلسه امروز مهمتر نیست

نماینده ولی فقیه در گیلان: حرف‌های مهمی دارم که در ماه آینده خواهم گفت

 

آیت‌الله رسول فلاحتی با بیان اینکه جلسه شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مهمترین جلسه استان است، گفت: هیچ جلسه‌ای در استان از جلسه امروز مهمتر نیست زیرا برای پاسداشت انقلاب اسلامی تشکیل شده است و همه ما مدیون این انقلاب هستیم.

  • به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،دومین نشست شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی استان گیلان روز یکشنبه ۱۷ تیرماه در سالن اجتماعات دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان برگزار شد.
  • آیت‌الله رسول فلاحتی با بیان اینکه جلسه شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی مهمترین جلسه استان است، گفت: هیچ جلسه‌ای در استان از جلسه امروز مهمتر نیست زیرا برای پاسداشت انقلاب اسلامی تشکیل شده است و همه ما مدیون این انقلاب هستیم.
  • نماینده ولی فقیه در استان گیلان با بیان اینکه جامعه امروز ما نیازمند حفظ وحدت در دو عرصه مهم است، افزود: حفظ وحدت بین انقلاب اسلامی و نیروهای انقلابی و در واقع بین حاکمیت و مردم بسیار ضروری است و هیچ عاملی نباید این وحدت را مخدوش کند.
  • وی حفظ وحدت بین برادران و خواهران اهل سنت و شیعه را نیز بسیار با اهمیت دانست و تصریح کرد: ایجاد تفرقه بین هموطنان مسلمان ما یکی از مهمترین ابزار دشمن برای تخریب نظام مقدس جمهوری اسلامی است.
  • آیت‌الله فلاحتی در پایان سخنان خود با آرزوی موفقیت برای خدمتگزاران انقلاب اسلامی، اظهار کرد: حرف‌های مهمی دارم که در ماه آینده خواهم گفت./ گیل شورا

گزارش تصویری دومین نشست شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی استان گیلان

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت