یکشنبه،۱۷تیر۱۳۹۷
کد: 172177
با اعلام آمار متناقض چگونه می‌توان مردم را به آینده روشن پیش‌رو امیدوار کرد؟!

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان: تناقض‌گویی‌ در شان مدیران و مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی نیست

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان : در روزهای گذشته از رسانه‌ها اعلام شد که استان گیلان مقام نخست را در تسهیلات اشتغالزایی دارد اما مسئولی دیگر در رسانه‌‌ای دیگر اعلام کرد که گیلان دارای مقام سی و یکم در تسهیلات اشتغالزایی است. با اعلام آمار متناقض در یک فاصله زمانی بسیار کوتاه چگونه می‌توان مردم را به آینده روشن پیش‌رو امیدوار کرد؟!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،حجت الاسلام والمسلمین مجتبی اشجری در دومین نشست شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی استان که روز یکشنبه ۱۷ تیرماه در سالن اجتماعات دفتر نماینده ولی فقیه در گیلان برگزار شد، با بیان اینکه عدد چهل در فرهنگ دینی ما از جایگاه و اعتبار ویژه‌ای برخوردار است، اظهار کرد: چهلمین سال حیات هر فرد، جامعه یا مجموعه‌ای نماد تعالی و تکامل شناخته می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان، چهل سالگی انقلاب اسلامی را به معنی استواری و ثبات کامل آن دانست و افزود: به همین جهت دشمن درصدد است تا در فرصتی مناسب بتواند آسیبی جدی به نظام مقدس جمهوری اسلامی وارد کند زیرا با سپری‌شدن چله انقلاب، مانایی و ماندگاری نظام مقدس جمهوری اسلامی بیش از پیش جلوه‌گر خواهد شد.

وی ادامه داد: قطعا یکی از بارزترین فعالیت‌های شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ارائه کارنامه چهل‌ساله انقلاب اسلامی در بخش‌های متعدد است؛ ارائه هنرمندانه این کارنامه روشنابخش راه مردم ایران اسلامی خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین اشجری با اشاره به ارائه آمارهای متناقض از سوی برخی مسئولان، گفت: ارائه آمارهای متناقض موجب ناامیدی و عدم اعتماد مردم خواهد شد. در روزهای گذشته از رسانه‌ها اعلام شد که استان گیلان مقام نخست را در تسهیلات اشتغالزایی دارد اما مسئولی دیگر در رسانه‌‌ای دیگر اعلام کرد که گیلان دارای مقام سی و یکم در تسهیلات اشتغالزایی است. با اعلام آمار متناقض در یک فاصله زمانی بسیار کوتاه چگونه می‌توان مردم را به آینده روشن پیش‌رو امیدوار کرد؟!

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان اینگونه تناقض‌گویی‌ را در شان مدیران نظام مقدس جمهوری اسلامی و مسئولان استان گیلان ندانست و خاطرنشان کرد: مدیران و مسئولان دستاوردهای چهل ساله نظام را با عزم جدی و به شکلی جذاب و هنرمندانه برای مردم تبیین کنند.

حجت الاسلام والمسلمین اشجری با بیان اینکه ۱۳ کارگروه در استان فعالیت‌های مربوط به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به ریاست نماینده ولی فقیه در استان ساماندهی می‌کنند، متذکر شد: حضور مستمر و اثرگذار مدیران به ویژه مسئولان کارگروه‌ها در جلسات شورای سیاستگذاری و راهبری بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، قطعا موجب پربار شدن فعالیت‌ها خواهد شد لذا همه مدیران استان نسبت به حضور در جلسات این شورا اهتمام ویژه داشته باشند.

وی با اشاره به گله‌گزاری استاندار گیلان از عدم حضور مدیران در جلسات مهم و تاثیرگذار، اضافه کرد: این انتقاد استاندار به خودشان نیز وارد است زیرا این جلسه دومین نشست از نشستهای مهم و تاثیرگذار استان محسوب می‌شود که ایشان و معاونانشان در هیچیک از این دو جلسه حضور نداشتند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه فعالیت‌های مربوط به چله انقلاب اختصاص به دهه مبارک فجر ندارد، گفت: از هم‌اکنون از فرصت‌های پیش‌رو برای تبیین دستاوردهای انقلاب استفاده شود. هفته دولت، هفته دفاع مقدس، دهه کرامت، دهه ولایت، محرم و صفر، هفته وحدت و ایام فاطمیه از جمله مناسبت‌های پیش‌رو است که با استفاده مطلوب از این فرصت‌ها می‌توان به تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی پرداخت.

حجت الاسلام والمسلمین اشجری با اشاره به حضور پرشور مردم در مراسم ماه محرم و صفر و مناسبت‌های ماه‌های جمادی الاول و جمادی الثانی، عنوان کرد: باید از فرصت ماه محرم و ماه صفر به خوبی استفاده شود.

وی خواستار تشکیل ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کلیه ادارات و دستگاه‌های اجرایی شد و افزود: پیشنهاد می‌شود برگزاری فعالیت‌های مربوط به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در طول سال انجام شود. همچنین مراکز آموزشی و دانشگاهی که همواره مورد طمع فراوان دشمن بوده است، جدولی برای برگزاری همایش‌ها، سلسله نشست‌ها و کرسی‌های آزاداندیشی با محوریت چهل سالگی انقلاب ترسیم کنند و از حضور چهره‌های ملی و سخنوران و گویندگان برجسته در راستای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و نظام بهره‌مند شوند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با پیشنهاد برگزاری همایشی تحت عنوان «استقبال از محرم» با حضور علما و روحانیون توسط دفتر نماینده ولی فقیه در استان، گفت: کارگروه‌های سیزده‌گانه از هم‌اکنون برنامه‌های مربوط به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را به‌شکل گسترده و فراگیر و در صورت توان در سطح ملی برنامه‌ریزی و برگزار کنند.

حجت الاسلام والمسلمین اشجری با اشاره به نارضایتی برخی از سازمان‌ها به کسری بودجه در موضوعات فرهنگی، عنوان کرد: با همفکری، همدلی، همکاری و استفاده صحیح از فرصت‌ها می‌توان برنامه‌های جذاب و هنرمندانه را تدارک دید و موفقیت‌های چشمگیری در چله انقلاب بدست آورد./ گیل شورا

نام *
پست الکترونیک *
وب سایت