شنبه،۱۶تیر۱۳۹۷
کد: 172196
اعتبار ویژه

اختصاص ۲۰۰ میلیون دلار برای طرح های آبخیزداری در کشور

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،امسال۲۰۰ میلیون دلار اعتبار ویژه، برای اجرای طرح‌ های آبخیزداری در کشور اختصاص یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی احرارگیل،امسال۲۰۰ میلیون دلار اعتبار ویژه، برای اجرای طرح‌ های آبخیزداری در کشور اختصاص یافت.

رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری در جلسه شورای اداری شهرستان ماسال با اعلام این خبر گفت: این اعتبار از محل صندوق توسعه ملی و برای اجرای طرح های آبخیزداری، کنترل سیلاب و رسوب اختصاص یافته که ۵ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان آن برای اجرای طرح های آبخیزداری  ۳ شهرستان تالش، رضوانشهر و ماسال در نظر گرفته شده است.
آقای آقایی از صدور اسناد تک برگی برای زمینها و املاک روستایی فاقد سند هم خبر داد.
آقای شعبان پور، معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان هم در این نشست گفت:  امسال اعتبارات خوبی برای توسعه بخش های گردشگری، شیلات و دامداری گیلان اختصاص داده شده که به شهرستان های استان ابلاغ خواهد شد.
آقای شکری نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی هم گفت: ۹۹ درصد از عرصه های منابع طبیعی این ۳ شهرستان سند مالکیت ندارد.
آقای عامر فرماندار ماسال هم با بیان اینکه سیل اخیر در منطقه دشته شاندرمن یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان خسارت بر جا گذاشته ، خواستار اجرای طرح ساماندهی دامداران شد.
در ادامه این نشست، فرمانداران شهرستان های تالش و رضوانشهر، ضمن ارائه گزارشی از وضعیت و مشکلات منابع طبیعی، بر لزوم اجرای طرح های آبخیزداری برای کنترل  سیلاب تاکید کردند.
نام *
پست الکترونیک *
وب سایت